Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Aktualności

V posiedzenie Komitetu Monitorującego Program Saksoński (2016-10-10)

5 października w Bolesławcu odbyło się kolejne, już 5-te, posiedzenie Komitetu Monitującego (KM) Program Współpracy INTERREG Polska-Saksonia 2014-2020. 

Na  posiedzeniu KM podjął decyzję w sprawie dofinansowania regularnych projektów w ramach IV osi priorytetowej - Współpraca partnerska i potencjał instytucjonalny. Zatwierdzono do realizacji 8 projektów o tematyce współpracy w zakresie bezpieczeństwa  wewnętrznego, przeciwdziałania zagrożeniom oraz w dziedzinie współpracy administracji i obywateli.

Wybór do dofinansowania powyższych projektów zakończył pierwszy cykl naborów projektów we wszystkich osiach priorytetowych programu.

Zestawienie zatwierdzonych projektów znajduje się na stronie programu www.plsn.eu pod linkiem https://pl.plsn.eu/-/rozszerzone-zestawienie-projektow-zatwierdzonych-w-ramach-iv-osi-priorytetowej-do-dofinansowania-podczas-posiedzenia-komitetu-monitorujacego-w-dn-5-10

Podczas obrad członkowie KM omówili także aktualny stan wdrażania programu oraz podjęli decyzję w sprawie harmonogramu kolejnych naborów. Najbliższy konkurs zostanie przeprowadzony w dniach 23 listopada 2016 r. - 23 stycznia 2017 r. w ramach III osi - Edukacja transgraniczna. Nabory na oś I - Wspólne dziedzictwo naturalne i kulturowe oraz IV - Współpraca partnerska i potencjał instytucjonalny zaplanowane zostały w drugiej połowie 2017 roku.

Podobne wiadomości:

wszystkie wydarzenia

przejdź do stopki treści
drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Stronę redagował: Jacek Włodarczak 2016-10-10 09:41:16
na górę strony wstecz

Wydział Programów Europejskich i Rządowych

Kalendarium

Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc następny miesiąc
PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie