Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Aktualności

Szkolenie dot. zamówień publicznych po nowelizacji z dnia 22 czerwca 2016 r. (2016-10-07)

Regionalny Punkt Kontaktowy Programu Współpracy INTERREG VA Brandenburgia - Polska 2014-2020 w Zielonej Górze zaprasza do wzięcia udziału w szkoleniu pn.: Zamówienia publiczne po nowelizacji z dnia 22 czerwca 2016 r. Przygotowanie i prowadzenie postępowania o udzielenie zamówienia. Omówienie przykładów nieprawidłowych działań po stronie Zamawiającego i Wykonawcy związanych z praktycznym stosowaniem przepisów.

Ww. szkolenie odbędzie się 17 października 2016 r. w Gorzowie Wielkopolskim oraz 26 października 2016 r. w Zielonej Górze.

Szkolenie jest skierowane do potencjalnych wnioskodawców, wnioskodawców oraz beneficjentów Programu Współpracy INTERREG VA Brandenburgia – Polska 2014-2020.

Podczas szkolenia uczestnicy zdobędą wiedzę dotyczącą zastosowania przepisów prawa zamówień publicznych podczas realizacji projektów współfinansowanych przez Unię Europejską, poznają poszczególne etapy przygotowania i prowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, uzyskają wiele cennych wskazówek eksperta, popartych praktycznymi przykładami. Ponadto formuła szkolenia uwzględnia w szerokim zakresie dyskusję oraz odpowiedzi na pytania uczestników.

Do udziału w szkoleniu zapraszamy nie tylko osoby uprawnione do reprezentowania beneficjenta/wnioskodawcy/instytucji, ale przede wszystkim osoby zaangażowane w przygotowanie i realizację projektów.

Osoby zainteresowane zobowiązane są do kompletnego wypełnienia formularza zgłoszeniowego i przesłania go do Regionalnego Punktu Kontaktowego Programu Współpracy INTERREG VA Brandenburgia – Polska 2014-2020 w Zielonej Górze na adres e-mail: rpk@lubuskie.pl w terminie do 14 października 2016 r.

Ilość miejsc ograniczona. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w szkoleniu jest BEZPŁATNY.

Uczestnicy szkolenia pokrywają koszty dojazdu.

Szkolenie jest współfinansowane przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Pomocy Technicznej Programu Współpracy INTERREG VA Brandenburgia – Polska 2014-2020 (85%), ze środków budżetu państwa (10%) oraz z budżetu Województwa Lubuskiego (5%).

Formularz zgłoszeniowy zamieszczony poniżej.

  Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
Kategoria: Powiązane pliki [ 1 ]
Formularz zgłoszeniowy Formularz zgłoszeniowy 2016-10-07 08:24
Jacek Włodarczak
205KB Formularz zgłoszeniowy pobierz

Podobne wiadomości:

wszystkie wydarzenia

przejdź do stopki treści
drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Stronę redagował: Jacek Włodarczak 2016-10-07 08:25:41
na górę strony wstecz

Wydział Programów Europejskich i Rządowych

Kalendarium

Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc następny miesiąc
PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie