Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Aktualności

Znaleziono 493 wiadomości.

Informacja o szkoleniu dla użytkowników Systemu Monitorowania Kształcenia Pracowników Medycznych (SMK). (2019-08-20)

Wydział Zdrowia zachęca lekarzy i lekarzy dentystów do udziału w szkoleniu z zakresu składania wniosku o rozpoczęcie specjalizacji oraz wniosku o przystąpienie do Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego.

Szkolenie eksperckie poświęcone tematyce zakażeń szpitalnych (2019-08-13)

13 sierpnia 2019 r. w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się szkolenie eksperckie poświęcone tematyce zakażeń szpitalnych.

Lider e-zdrowia 2019 (2019-08-02)

Ministerstwo Zdrowia zachęca do udziału w konkursie "Lider e-zdrowia 2019"

Baza Analiz Systemowych i Wdrożeniowych - najnowsze dane z Map Potrzeb Zdrowotnych za 2017 rok są dostępne na platformie internetowej (2019-07-30)

Analizy opracowywane przez Ministerstwo Zdrowia w ramach projektu Mapy potrzeb zdrowotnych są już dostępne na platformie internetowej – Baza Analiz Systemowych i Wdrożeniowych (basiw.mz.gov.pl). Została ona zrealizowana w formie aplikacji webowej, a dostęp do niej odbywa się przez przeglądarkę internetową i nie wymaga logowania.

28 lipca Światowy Dzień Wirusowego Zapalenia Wątroby (2019-07-26)

Tegorocznym tematem przewodnim obchodów Światowego Dnia Wirusowego Zapalenia Wątroby, ogłoszonym przez WHO jest: "Inwestuj w eliminację zapalenia wątroby".

27 czerwca - Światowy Dzień Walki z Cukrzycą (2019-06-27)

Światowy Dzień Walki z Cukrzycą obchodzony jest w rocznicę odkrycia insuliny, które zmieniło tę chorobę z nieuleczalnej - w przewlekłą.

26 czerwca - Międzynarodowy Dzień Zapobiegania Narkomanii (2019-06-24)

Międzynarodowy Dzień Zapobiegania Narkomanii został ustanowiony w 1987 roku przez Zgromadzenie Ogólne Narodów Zjednoczonych, aby wzmocnić międzynarodową współpracę na rzecz zwalczania i zapobiegania narkomanii. Zjawisko narkomanii jest problemem dotykającym ludzi na całym świecie.

31 maja - Światowy Dzień bez Tytoniu (2019-05-29)

Co roku 31 maja obchodzimy Światowy Dzień bez Tytoniu. Święto stanowi okazję do zwrócenia uwagi całego świata na powszechność nałogu palenia papierosów i jego negatywne skutki zdrowotne. Tegorocznym hasłem obchodów Światowego Dnia bez Tytoniu, ogłoszonym przez Światową Organizację Zdrowia jest: „Tytoń i zdrowie płuc”.

Ostrzeżenie przed fałszywymi wiadomościami e-mail. (2019-05-24)

Ostrzegamy Państwa przed fałszywymi wiadomościami e-mail, które mogą zawierać zainfekowane załączniki, żądanie przesłania dokumentów lub dokonania opłat. Prosimy zachować czujność, aby nie paść ofiarą ataku.

22 maja - Europejski Dzień Walki z Otyłością (2019-05-22)

Otyłość dotyka coraz więcej ludzi na całym świecie. Cierpią na nią dorośli i dzieci. Obchody Europejskiego Dnia Walki z Otyłością mają na celu podniesienie świadomości społeczeństwa w zakresie profilaktyki nadwagi.

Wydział Zdrowia

Kalendarium

Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc następny miesiąc
PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie