Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Aktualności

Znaleziono 567 wiadomości.

Miejsca pozarezydenckie dla lekarzy i lekarzy dentystów na postępowanie kwalifikacyjne w terminie 1-31 października 2020 r. w województwie lubuskim. (2020-09-16)

Lista uruchomionych miejsc szkoleniowych w trybie pozarezydenckim dla lekarzy i lekarzy dentystów ubiegających się o rozpoczęcie specjalizacji w postępowaniu kwalifikacyjnym w terminie 1-31 października 2020 r. na terenie województwa lubuskiego.

Lista jednostek akredytowanych posiadających wolne miejsca szkoleniowe do prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego dla lekarzy i lekarzy dentystów na terenie województwa lubuskiego (2020-09-09)

Lista jednostek akredytowanych posiadających wolne miejsca szkoleniowe do prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego dla lekarzy i lekarzy dentystów na terenie województwa lubuskiego

9 września - Światowy Dzień FAS - Alkoholowego Zespołu Płodowego (2020-09-09)

9 września o godz. 9.09 obchodzimy Światowy Dzień FAS (Fetal Alcohol Syndrome). Dziewiątki to symbol ciąży. Obchody Światowego Dnia FAS mają na celu uwrażliwienie społeczeństwa na skutki związane ze spożywaniem alkoholu w ciąży.

8 września - Światowy Dzień Fizjoterapii (2020-09-07)

Światowy Dzień Fizjoterapii ustanowiony został w 1996 r. przez Światową Konfederację Fizjoterapii, celem podkreślenia roli fizjoterapii w leczeniu pacjentów z dysfunkcjami narządu ruchu.

Lista jednostek akredytowanych posiadających wolne miejsca szkoleniowe do prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego dla lekarzy i lekarzy dentystów na terenie województwa lubuskiego (2020-09-03)

Lista jednostek akredytowanych posiadających wolne miejsca szkoleniowe do prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego dla lekarzy i lekarzy dentystów na terenie województwa lubuskiego

WAŻNE! (2020-08-25)

Do 31 sierpnia 2020 można składać oferty na udział w pracach państwowej komisji egzaminacyjnej do przeprowadzenia egzaminów państwowych dla pielęgniarek i położnych.

Farmaceuci - komunikat dot. PESF (2020-07-31)

Wydział Zdrowia informuje, że na stronie Ministerstwa Zdrowia ukazał się komunikat w sprawie zmiany terminu składania wniosków o przystąpienie do Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego Farmaceutów (PESF) dla sesji jesiennej 2020 r.

Fizjoterapeuci - komunikat dot. PESFZ (2020-07-31)

Wydział Zdrowia informuje, że na stronie Ministerstwa Zdrowia ukazał się komunikat w sprawie zmiany terminu składania wniosków o przystąpienie do Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego Fizjoterapeutów (PESFZ) dla sesji jesiennej 2020 r.

Diagności Laboratoryjni - komunikat dot. PESDL (2020-07-31)

Wydział Zdrowia informuje, że na stronie Ministerstwa Zdrowia ukazał się komunikat w sprawie zmiany terminu składania wniosków o przystąpienie do Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego Diagnostów Laboratoryjnych (PESDL) dla sesji jesiennej 2020r.

Ochrona Zdrowia - komunikat dot. PESoz (2020-07-31)

Wydział Zdrowia informuje, że na stronie Ministerstwa Zdrowia ukazał się komunikat w sprawie zmiany terminu składania wniosków o przystąpienie do Państwowego Egzaminu Specjalizacyjnego w dziedzinie ochrony zdrowia (PESoz) dla sesji jesiennej 2020r.

Wydział Zdrowia

Kalendarium

Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc następny miesiąc
PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie