Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Aktualności

Znaleziono 535 wiadomości.

Zalecenia dla pacjenta z dodatnim wynikiem badania w kierunku koronawirusa ze wskazaniem do izolacji w warunkach domowych (2020-04-03)

Zalecenia dla pacjenta z dodatnim wynikiem badania w kierunku koronawirusa ze wskazaniem do izolacji w warunkach domowych

Wyniki postępowania kwalifikacyjnego dla lekarzy w woj. lubuskim – nabór wiosna 2020 r. (2020-03-31)

Wojewoda Lubuski informuje, że ukazała się lista lekarzy zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do odbywania szkolenia specjalizacyjnego w trybie rezydenckim i pozarezydenckim w postępowaniu kwalifikacyjnym 01-31.03.2020 r.

Koronawirus - rekomendacja Polskiego Towarzystwa Medycyny Sportowej, Konsultanta Krajowego (2020-03-18)

W związku z rozprzestrzenianiem się pandemii koronawirusa w Polsce zaleca się, aby sportowcy zrezygnowali z realizacji badań profilaktycznych w przychodniach.

Rozmowy o opiece stomatologicznej dla uczniów lubuskich szkół (2020-02-27)

W dniu 25 lutego 2020 r. w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp. odbyło się spotkanie poświęcone opiece stomatologicznej nad uczniami w województwie lubuskim.

Inauguracja Międzynarodowego Roku Pielęgniarki i Położnej w Polsce (2020-02-25)

Ministerstwo Zdrowia - Departament Pielęgniarek i Położnych uprzejmie informuje, że 5 lutego 2020 roku w Ministerstwie Zdrowia uroczyście zainaugurowano Międzynarodową Kampanię "Nursing Now” Polska. 200 lat temu urodziła się wybitna reformatorka współczesnego pielęgniarstwa Florence Nightingale, w związku z tym Światowa Organizacja Zdrowia ogłosiła rok 2020 Międzynarodowym Rokiem Pielęgniarki i Położnej.

23 lutego - Dzień Walki z Depresją (2020-02-21)

Od 2001 roku decyzją Ministerstwa Zdrowia - 23 lutego obchodzimy Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją. Jego celem jest upowszechnianie wiedzy na temat depresji i zwiększenie świadomości społecznej dotyczącej jej skutków.

Zaproszenie dla lekarzy na kurs „European Trauma Course” (2020-02-19)

Zaproszenie dla lekarzy na kurs „European Trauma Course” do udziału w kolejnej edycji kursu ETC organizowanego w terminie 28 czerwca-1 lipca 2020 r. w ramach realizowanego przez Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu projektu POWER pod nazwą „Rozwój praktycznego kształcenia podyplomowego lekarzy w Centrum Symulacji Medycznej we Wrocławiu”.

Miejsca pozarezydenckie dla lekarzy i lekarzy dentystów na postępowanie kwalifikacyjne w terminie 1-31 marca 2020 r. w województwie lubuskim (2020-02-12)

Lista uruchomionych miejsc szkoleniowych w trybie pozarezydenckim dla lekarzy i lekarzy dentystów ubiegających się o rozpoczęcie specjalizacji w postępowaniu kwalifikacyjnym w terminie 1-31 marca 2020 r. na terenie województwa lubuskiego.

11 lutego - Światowy Dzień Chorego (2020-02-10)

Już po raz dwudziesty ósmy obchodzimy Światowy Dzień Chorego, który został ustanowiony przez Papieża Jana Pawła II, aby skupić uwagę na osobach chorych, cierpiących i ich potrzebach. Hasłem przewodnim tegorocznych obchodów są słowa: „Przyjdźcie do Mnie wszyscy, którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię”.

Lista jednostek akredytowanych posiadających wolne miejsca szkoleniowe do prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego dla lekarzy i lekarzy dentystów na terenie województwa lubuskiego (2020-01-31)

Lista jednostek akredytowanych posiadających wolne miejsca szkoleniowe do prowadzenia szkolenia specjalizacyjnego dla lekarzy i lekarzy dentystów na terenie województwa lubuskiego

Wydział Zdrowia

Kalendarium

Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc następny miesiąc
PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie