Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Aktualności Wydziału Gospodarki Nieruchomościami

Znaleziono 44 wiadomości.

Środki na aktualizację opłat (2014-06-18)

Wojewoda Lubuski również w tym roku pozyskał dodatkowe środki z rezerwy budżetu państwa w wysokości 215 440 zł na dokonywanie aktualizacji opłat z tytułu użytkowania wieczystego oraz trwałego zarządu nieruchomości Skarbu Państwa.

Wojewoda Lubuski pozyskał środki finansowe na melioracje (2014-03-17)

Na wniosek Wojewody Lubuskiego Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi w wyniku podziału rezerwy celowej na 2014 rok przyznał dla województwa lubuskiego środki finansowe.

Wojewoda dla rozwoju infrastruktury w Babimoście (2013-11-21)

Pełnomocnictwa niezbędne dla rozwoju infrastruktury lotniska w Babimoście podpisał w dniu dzisiejszym wojewoda lubuski Jerzy Ostrouch. W ich efekcie nastąpi przekazanie w użytkowanie wieczyste gruntu Skarbu Państwa w celu wykorzystania na potrzeby babimojskiego lotniska.

Zgoda Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi na uruchomienie linii kredytowej (2013-09-10)

Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi pismem z dnia 26 sierpnia 2013r. znak F.we-4400KL -48/2013/3301 wyraził zgodę na udzielenie przez Prezesa ARiMR pomocy finansowej z przeznaczeniem na wznowienie produkcji w gospodarstwach rolnych i działach specjalnych produkcji rolnej w formie kredytów preferencyjnych.

Dodatkowe środki na aktualizację opłat (2013-08-13)

W efekcie starań Wojewody Lubuskiego pozyskano od Ministra Finansów kwotę 320 tys. zł na zintensyfikowanie prac w zakresie dokonywania aktualizacji opłat z tytułu użytkowania wieczystego nieruchomości Skarbu Państwa.

Pomoc dla rolników (2013-08-08)

W związku z trudną sytuacją poszkodowanych w wyniku tegorocznych niekorzystnych zjawisk atmosferycznych gospodarstw rolnych i działów specjalnych produkcji rolnej - Rada Ministrów przyjęła uchwałę w sprawie ustanowienia programu pomocy dla producentów rolnych, którzy ponieśli szkody w gospodarstwach rolnych lub działach specjalnych produkcji rolnej spowodowane wystąpieniem w 2013 r. powodzi, huraganu, gradu lub deszczu nawalnego.

Komisje Wojewody szacują szkody w rolnictwie (2013-06-17)

Wojewoda na wniosek burmistrza/wójta powoła Komisje szacujące szkody spowodowane przez niekorzystne zjawiska atmosferyczne 2013r..

Wojewoda Lubuski przynał dotację dla Gminnych Spółek Wodnych (2013-06-17)

Wojewoda Lubuski przyznał dotację podmiotową na 2013 rok dla Gminnych Spółek Wodnych działających na terenie województwa lubuskiego, których podstawowym zadaniem jest utrzymanie urządzeń melioracji wodnych szczegółowych.

Zwrot podatku akcyzowego producentom rolnym (2013-04-29)

Wojewoda Lubuski przekazał ponad 14 mln zł dla gmin województwa lubuskiego na realizację zadania: zwrot podatku akcyzowego producentom rolnym zawartego w cenie oleju napędowego.

Wojewoda Lubuski pozyskał środki finansowe na melioracje (2013-02-28)

Na wniosek Wojewody Lubuskiego Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi w wyniku podziału rezerwy celowej przyznał środki finansowe dla województwa lubuskiego.

Wydział Gospodarki Nieruchomościami

Kalendarium

Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc następny miesiąc
PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie