Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Aktualności

Znaleziono 324 wiadomości.

Program MSWiA „Dzielnicowy bliżej nas” (2017-01-24)

W poniedziałek, 23 stycznia, podczas ogólnopolskiej konferencji w MSWiA zaprezentowane zostały dotychczasowe efekty programu oraz omówiono kierunki dalszych zmian w służbie dzielnicowych.

Konkursy MSWiA dla organizacji pozarządowych (2017-01-20)

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji ogłosiło cztery konkursy dla organizacji pozarządowych na realizację zadań publicznych. Na poprawę bezpieczeństwa przeznaczono 260 tys. zł.

"Razem bezpieczniej" - kolejna odsłona programu rządowego (2017-01-09)

Minister Mariusz Błaszczak ogłosił nabór wniosków do programu „Razem Bezpieczniej”, mającego na celu ograniczenie przestępczości i aspołecznych zachowań.

Poradniki z zakresu bezpieczeństwa (2017-01-02)

Na stronie internetowej dedykowanej programowi rządowemu "Razem bezpieczniej" znalazły się aktualne wersje poradników wspomagających zapewnienie bezpieczeństwa w różnych sytuacjach. Zapraszamy do korzystania!

Centralna Aplikacja Raportująca – sprawniejszy obieg informacji o zagrożeniach (2016-12-01)

Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji podpisał porozumienie zapewniające dalszy rozwój Centralnej Aplikacji Raportującej

Informacja o ryzyku przekroczenia poziomu docelowego substancji w powietrzu na terenie województwa lubuskiego w 2016 r. (2016-11-22)

Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska w Zielonej Górze informuje, o ryzyku wystąpienia podwyższonego średniego stężenia rocznego arsenu we Wschowie.

MSWiA ogłasza zwycięskie projekty w programie Razem bezpieczniej (2016-09-08)

W ramach programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka na lata 2016-2017, realizowane będą projekty na rzecz bezpieczeństwa

„Dzielnicowy bliżej nas” – konkurs MSWiA dla organizacji pozarządowych (2016-08-23)

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji czeka na oferty do 7 września 2016 r.

Obrona terytorialna w mediach (2016-07-25)

Obrońcy małych ojczyzn to tytuł wywiadu z chor. rez. Jackiem Klimankiem, dowódcą Lubuskiego Plutonu Obrony Terytorialnej, zamieszczony na portalu Polska-Zbrojna.pl

NIK o bezpieczeństwie pieszych i rowerzystów na drogach publicznych (2016-07-25)

Z raportu Najwyższej Izby Kontroli wynika, iż obecny system zarządzania bezpieczeństwem ruchu drogowego nie umożliwia skutecznej ochrony pieszych i rowerzystów.

Wydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego

Kalendarium

Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc następny miesiąc
PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie