Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Aktualności Wydziału Polityki Społecznej

Znaleziono 961 wiadomości.

Spotkanie dla podmiotów leczniczych dot. zasad wypełniania wniosków rejestrowych (2012-06-15)

W Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim w Gorzowie odbyło się spotkanie informacyjne dla podmiotów leczniczych. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele Wojewody, Lubuskiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia, Okręgowych Izb Lekarskich, Okręgowych Izb Pielęgniarek i Położnych.

Rozstrzygnięcie Konkursu Ministra Pracy i Polityki Społecznej - Powrót osób bezdomnych do społeczności - Edycja 2012 (2012-06-15)

Minister Pracy i Polityki Społecznej po zasięgnięciu opinii Komisji Konkursowej przyznał dofinansowanie 42 organizacjom pozarządowym i podmiotom uprawnionym w ogólnopolskim Konkursie "Powrót osób bezdomnych do społeczności - Edycja 2012".

Narada jednostek samorządu terytorialnego i ośrodków pomocy społecznej (2012-06-15)

W dniu 19 czerwca 2012 r. w siedzibie Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wielkopolski odbędzie się narada dotycząca realizacji zadań z obszaru polityki społecznej. Podczas spotkania poruszone będą kwestie związane z wykonywaniem przez jst zadań z zakresu pomocy społecznej, świadczeń rodzinnych oraz funduszu alimentacyjnego (podsumowanie 2011 r. i priorytety na 2012 r.). Zaprezentowane zostaną dobre praktyki dotyczące

Konkurs ofert na szkolenie rodzin zastępczych rozstrzygnięty (2012-06-15)

Konkurs ofert na szkolenie rodzin zastępczych rozstrzygnięty

Wydział Polityki Społecznej

Kalendarium

Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc następny miesiąc
PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie