Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Aktualności Wydziału Polityki Społecznej

Zakończono nabór i ocenę ofert złożonych w ramach Konkursu Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej „Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi”- edycja 2017, etap wojewódzki. (2017-02-14)

Dnia 16 stycznia br. upłynął termin składania ofert przez jednostki samorządu terytorialnego oraz podmioty i organizacje pozarządowe działające w obszarze pomocy społecznej na realizację projektów w ramach Konkursu „Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi”, edycja 2017.

Do Wydziału Polityki Społecznej Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. wpłynęło łącznie 18 ofert (w tym 10 ofert jednostek samorządu terytorialnego, 8 ofert organizacji pozarządowych działających w obszarze pomocy społecznej).

W wyniku weryfikacji formalnej, do dalszego etapu Konkursu, tj. do oceny merytorycznej zakwalifikowano 6 projektów, które następnie zostały przekazane do Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Z uwagi na błędy formalne pozostałe oferty zostały odrzucone.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w terminie do dnia 17 marca 2017r.

Na realizację Konkursu w roku bieżącym, podobnie jak w latach poprzednich,  przeznaczono kwotę 3.000.000,00 zł.

Do oceny merytorycznej zakwalifikowały się oferty złożone przez:

  1. Miasto i Gminę Ośno Lubuskie, projekt pn. „Dbałość o zdrowie, aktywność fizyczną i społeczną, jako determinanty jakości życia osób z zaburzeniami psychicznymi”.
  2. Urząd Marszałkowski w Zielonej Górze, projekt pn. „Szkolenie pracowników zatrudnionych w domach pomocy społecznej dla osób z zaburzeniami psychicznymi pn. Seksualność osób z zaburzeniami psychicznymi”.
  3. Koło Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Gorzowie Wlkp., projekt pn. „Pięknie żyć”.
  4. Gminę Górzyca, projekt pn. „Akceptacja”.
  5. Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Autyzmem Gorzów Wlkp., projekt pn. „Galeria terapeutyczna – kompleksowe wsparcie dla osób z zaburzeniami psychicznymi oraz ich rodzin”.
  6. Gminę Pszczew, projekt pn. „Projekt ŚDS – warsztaty aktywizujące”.

 

PS

wszystkie wydarzenia

przejdź do stopki treści
drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Stronę redagował: Marta Mikołajczyk 2017-02-14 09:44:34
na górę strony wstecz

Kalendarium

Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc następny miesiąc
PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie