Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Wydarzenia

Jesień w Gliśnie 2019 (2019-09-22)

Wojewoda przemawia podczas targów w Glisnie na schodach wejścia do Pałacu
 
 
 

Targi „Jesień w Gliśnie” to wydarzenie rokrocznie organizowane przez Lubuski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Kalsku z Oddziałem w Lubniewicach. Jego celem jest integracja oraz aktywizacja społeczności lubuskich wsi.

- Chcę podziękować wszystkim rolnikom i organizacjom rolniczym za dobre kontakty, za wiele odbytych spotkań. Często były to trudne, ale zawsze dobre i merytoryczne rozmowy – mówił wojewoda dziękując za współpracę w czasie swojej kadencji.

Wojewoda przypomniał również w imieniu Premiera Mateusza Morawieckiego, że pomoc rolnikom poszkodowanym w czasie suszy zostanie przekazana. Podkreślił również, że nie zostaną oni pozostawieni sami sobie.

Wspólne zdjęcie z zespołem śpiewaczymTargi rolnicze to okazja do zaprezentowania, w malowniczych okolicach Pałacu w Gliśnie, tradycji, kultury i twórczości ludowej regionu.  Jest to również okazja do promocji osiągnięć firm pracujących na rzecz rolnictwa województwa lubuskiego.

O pomocy rolniczej

W tym roku pomoc zostanie udzielona podobnie, jak w zeszłym roku. Poszkodowani suszą rolnicy mogą liczyć m.in. na prolongaty kredytów, czy dopłaty do hektara w wysokości 1 tys. zł, przy stratach powyżej 70 proc. start w uprawach.

 

kw

Przeciwdziałamy wykluczeniu cyfrowemu. Materiał przygotowany zgodnie ze standardami WCAG 2.0.

wszystkie wydarzenia

przejdź do stopki treści
drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Stronę redagował: Katarzyna Wojciechowska 2019-09-25 16:31:51
na górę strony wstecz

Kalendarium

Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc następny miesiąc
PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie