Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Wydarzenia

Podziękowanie (2018-11-13)

Szanowni Państwo, drodzy Lubuszanie!

 

W nowym stuleciu odrodzonej Polski kieruję wyrazy wielkich podziękowań za wspólne i radosne świętowanie setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez naszą Ojczyznę. Dwa dni wyjątkowych obchodów zjednoczyły mieszkańców województwa lubuskiego i zbudowały wspaniałą wspólnotę dumnych Polaków.

Serdecznie dziękuję współorganizatorom tego wielkiego, patriotycznego przedsięwzięcia oraz wszystkim osobom i stowarzyszeniom zaangażowanym w uczczenie Niepodległej! Szczególnie dziękuję Prezydentowi Miasta Gorzowa Wielkopolskiego Panu Jackowi Wójcickiemu oraz gorzowskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji za wspólne zorganizowanie wojewódzkich obchodów. Dziękuję orkiestrom, solistom, artystom i sportowcom, za ubarwienie swoimi występami tych dwóch dni. W sposób szczególny, za uczestnictwo i wspólne świętowanie, dziękuję gorzowianom oraz tym wszystkim, którzy wzięli udział w wojewódzkich obchodach narodowego święta niepodległości.

Gorąco zachęcam wszystkich Państwa do dalszego świętowania stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę w Waszych sercach. Niech ta atmosfera wspólnoty dumnych Polaków towarzyszy nam w kolejnych dniach jubileuszowego roku w naszych domach i miejscach pracy. Bądźmy dumni z Ojczyzny i pielęgnujmy jej niepodległość  i suwerenność.

 

Wojewoda Lubuski

Władysław Dajczak

Podobne wiadomości:

wszystkie wydarzenia

przejdź do stopki treści
drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Stronę redagował: Katarzyna Wojciechowska 2018-11-28 13:50:29
na górę strony wstecz

Kalendarium

Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc następny miesiąc
PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie