Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Wydarzenia

Wojewoda Lubuski zatwierdził Listę zadań zakwalifikowanych ostatecznie do dofinansowania (2018-06-11)

Droga przez las
 

8 czerwca 2018 roku Wojewoda Lubuski zatwierdził Listę zadań zakwalifikowanych ostatecznie do dofinansowania w ramach Rządowego Programu na rzecz Rozwoju oraz Konkurencyjności poprzez Wspieranie Lokalnej Infrastruktury Drogowej.

Na realizację inwestycji drogowych w 2018 roku dla województwa lubuskiego przyznano dotację z budżetu państwa w kwocie – 21.647.864 zł.

W ramach naboru do Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. wpłynęło 79 wniosków o dofinansowanie zadań na kwotę dotacji 107.230.211 zł.

Zgodnie z harmonogramem realizacji Programu do dnia 15 maja Wojewoda przekazał do Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju listę zadań zakwalifikowanych wstępnie do dofinansowania wraz z informacją o zakresie realizacji przez poszczególne zadania wskaźników i wnioskiem o wydanie opinii w trybie art. 20a ustawy o zasadach prowadzenia polityki rozwoju. W dniu 30 maja Minister Inwestycji i Rozwoju wydał pozytywną opinię do wskazanych na Liście zadań, co dało podstawę do zatwierdzenia przez Wojewodę Listy zadań zakwalifikowanych ostatecznie do dofinansowania w ramach Programu.

Dofinansowanie w 2018 roku otrzyma 18 zadań (lista podstawowa), w tym jedno zadanie z niepełnym dofinansowaniem. Dofinansowanie zadań z listy rezerwowej możliwe będzie po uzyskaniu oszczędności przetargowych przez jednostki z listy podstawowej.

Umowy z beneficjentami o dofinansowanie zadań na 2018 rok zostaną podpisane  po zwiększeniu budżetu Wojewody Lubuskiego przez Ministra Finansów.

Więcej informacji na stronie BIP Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego.

  Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
Kategoria: Powiązane pliki [ 1 ]
Lista zadań zakwalifikowanych ostatecznie do dofinansowania Lista zadań zakwalifikowanych ostatecznie do dofinansowania 2018-11-15 13:14
Katarzyna Wojciechowska
269.56KB Lista zadań zakwalifikowanych ostatecznie do dofinansowania pobierz

Podobne wiadomości:

wszystkie wydarzenia

przejdź do stopki treści
drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Stronę redagował: Katarzyna Wojciechowska 2018-11-15 13:15:29
na górę strony wstecz

Kalendarium

Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc następny miesiąc
PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie