Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Wydarzenia

WOJEWODA I JERZY OWSIAK PRZECIWKO DOPALACZOM (2010-07-27)

Trwa odliczanie do rozpoczęcia największej masowej imprezy regionu – Przystanku Woodstock. Podczas otwarcia Wojewoda Helena Hatka zaapeluje do młodzieży o pozostanie w trzeźwości i kategoryczne unikanie popularnych w ostatnim czasie dopalaczy.

Problem tzw. dopalaczy poruszany jest coraz szerzej zarówno w opinii publicznej, środkach masowego przekazu, jak i wśród przedstawicieli Rządu. Wojewoda Lubuski  w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców regionu podjęła działania, mające na celu dokładne zbadanie nowego niebezpiecznego zjawiska. Na jej polecenie odpowiednie służby zespolone monitorują problem i dyskutują na temat możliwych rozwiązań w tym zakresie. 

Doroczny Przystanek Woodstock jest okazją do zaapelowania do młodzieży i ostrzeżenia jej przed negatywnymi skutkami spożywania środków odurzających. Co ważne, tego samego zdania jest organizator imprezy – Jerzy Owsiak. W jednym z pierwszych punktów regulaminu, obowiązującego na woodstockowym polu zaznaczył swój sprzeciw dla dopalaczy. Jak zapewnił podczas ostatniego spotkania w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim, każde podejrzenie posiadania i handlu narkotykami oraz dopalaczami będzie bezwzględnie egzekwowane.

 

wszystkie wydarzenia

przejdź do stopki treści

Kalendarium

Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc następny miesiąc
PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie