Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Wydarzenia

?TERAZ MOŁDOWA? (2009-11-20)

- Jedziemy do Mołdawii z zamykającą wizytą. Odbędziemy tam szereg spotkań, w czasie których będziemy się dzielić naszymi doświadczeniami – powiedziała Wojewoda Lubuski Helena Hatka na konferencji prasowej, podczas której przybliżyła dziennikarzom szczegóły wyjazdu do Mołdawii.
Wizyta u naszych partnerów odbędzie się w ramach II edycji projektu "Teraz Mołdowa! Lubuskie doświadczenia - europejskie szanse". Nasza delegacja, której przewodniczyć będzie Wojewoda Helena Hatka odwiedzi tamtejsze Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, gdzie Leszek Marzec Komendant Wojewódzki Policji opowie między innymi o zasadach walki z korupcją. Przewidziane jest także wspólne spotkanie przedstawicieli biznesu. Lubuscy przedsiębiorcy opowiedzą o swoich doświadczeniach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej w Polsce. Poruszony zostanie także temat pozyskiwania funduszy europejskich. Planowane jest też spotkanie z tamtejszą polonią.
Wizyta ta podsumowuje program "Teraz Mołdowa! Lubuskie doświadczenia - europejskie szanse", o którym dziennikarzom szczegółowo w czasie konferencji opowiedziała Anna Maszkiewicz – Stawiarska Dyrektor Wydziału Instytucji Pośredniczącej w Certyfikacji w LUW. Dzięki realizacji tego przedsięwzięcia nasi zagraniczni partnerzy na własne oczy mogli przyjrzeć się w jaki sposób funkcjonuje polska administracja oraz lokalne przedsiębiorstwa.
Z podobną wizytą w Mołdawii wcześniej przebywał Wicewojewoda Lubuski Jan Świrepo.

wszystkie wydarzenia

przejdź do stopki treści

Kalendarium

Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc następny miesiąc
PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie