Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Wydarzenia

Spotkanie noworoczne (2018-01-15)

W Teatrze im. Juliusz Osterwy w Gorzowie Wlkp. odbyło się spotkanie noworoczne Wojewody Lubuskiego. W wydarzeniu wzięła udział Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska, parlamentarzyści i Ks. Bp Tadeusz Lityński.

W Teatrze im. Juliusz Osterwy w Gorzowie Wlkp. odbyło się spotkanie noworoczne Wojewody Lubuskiego z samorządowcami, przedstawicielami administracji zespolonej i niezespolonej, wojska oraz przedstawicielami ośrodków akademickich oraz organizacji pracodawców.

– Dzisiaj, u progu nowego roku dziękuję wszystkim, z którymi miałem okazję pracować, jako przedstawiciel Rządu Prawa i Sprawiedliwości w województwie lubuskim. Dzięki Państwa współpracy poradzilibyśmy sobie w czasie sytuacji kryzysowych w regionie, np.: podczas orkanu Ksawery czy epidemii ptasiej grypy – podkreślił wojewoda.

– Dziękuję samorządowcom za liczne spotkania, które miałem okazję odbyć, zarówno w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim, jak i w gminach. Państwa zaangażowanie pozwoliło na wzorowe wdrożenie programu „Rodzina 500 Plus” oraz reformy edukacji w naszym województwie – mówił Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak.

W spotkaniu wzięła udział Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska, która podsumowała miniony rok i podziękowała za współpracę: - Rok 2017 był rokiem dobrej współpracy, a 2018 będzie jeszcze lepszy. Współpraca jest niezbędna w realizowaniu zamierzonych celów, inwestycji i planów. Pozwala również korzystać z różnorakich programów, m.in. społecznych. Za nami naprawdę dobry rok – podsumowała Minister Elżbieta Rafalska.

Zebrani goście wysłuchali koncertu kolęd w wykonaniu „Małych Gorzowiaków”.

 

 

jk,kw

 

Powiązana galeria zdjęć:

Wyszukiwanie galerii:

Spotkanie noworoczne

Autor jk,kw
Spotkanie noworoczne
Autor jk,kw
Spotkanie noworoczne
Autor jk,kw
Spotkanie noworoczne
Autor jk,kw
Spotkanie noworoczne
Autor jk,kw
Spotkanie noworoczne
Autor jk,kw
Spotkanie noworoczne
Autor jk,kw
Spotkanie noworoczne

wszystkie wydarzenia

przejdź do stopki treści
drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Stronę redagował: Jolanta Krynicka 2018-01-23 13:01:35
na górę strony wstecz

Kalendarium

Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc następny miesiąc
PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie