Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Wydarzenia

Spotkania z mieszkańcami (2019-02-19)

Wojewoda Lubuski rozmawia w swoim gabinecie w czasie spotkania
 

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak, realizując politykę Urzędu otwartego dla Lubuszan, rozmawiał z mieszkańcami regionu. Tematami spotkania były m.in. sprawy lokalne oraz oświaty.

Spotkanie z wojewodą było okazją do poruszenia spraw, które na co dzień nurtują mieszkańców. Dzisiejsze rozmowy dotyczyły m.in. spraw lokalnych oraz oświaty. Wojewoda Władysław Dajczak spotkał się również z mieszkańcami osiedla Staszica w Gorzowie Wlkp. w sprawie budowy stacji benzynowej przy ul. Fredry.

Każda sprawa jest omawiana i w  miarę możliwości kierowana do odpowiednich służb, aby jak najszybciej wypracować możliwe rozwiązania.

Spotkania realizowane są w związku z podkreślaną przez wojewodę polityką Urzędu otwartego dla Lubuszan, która cieszy się dużym uznaniem wśród mieszkańców. Spotkania odbywają się cyklicznie, raz w miesiącu, na przemian  w Gorzowie Wlkp. i Zielonej Górze.

  • W celu umówienia spotkania prosimy o kontakt z sekretariatem pod numerem telefonu 95 7 115 110 lub mailowo, wysyłając informację na adres: wojewoda@lubuskie.uw.gov.pl.

jk

 

Przeciwdziałamy wykluczeniu cyfrowemu. Materiał przygotowany zgodnie ze standardami WCAG 2.0.

wszystkie wydarzenia

przejdź do stopki treści
drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Stronę redagował: Jolanta Krynicka 2019-02-19 13:03:17
na górę strony wstecz

Kalendarium

Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc następny miesiąc
PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie