Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Wydarzenia

Ślubowanie nowych funkcjonariuszy policji (2020-08-05)

 
 
 

W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim odbyło się uroczyste ślubowanie 38 funkcjonariuszy nowo przyjętych do służby. W czasie uroczystości wręczono również nagrodę Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji funkcjonariuszowi z żarskiej Komendy Powiatowej.

- Ślubowanie policjantów to zawsze ważne wydarzenie w naszym województwie. Jako wojewoda, reprezentant Rządu Premiera Mateusza Morawieckiego i przedstawiciel mieszkańców dziękuję Wam za podjęcie tej ważnej, życiowej decyzji o wstąpieniu w szeregi policji – mówił wojewoda Władysław Dajczak.

Wojewoda podkreślił, że poczucie bezpieczeństwa Lubuszan jest bardzo wysokie. Obecnie formacja cieszy się 90% zaufaniem wśród mieszkańców, pełniąc profesjonalnie i z oddaniem swoją codzienną służbę.

Nowi policjanci zasilą szeregi następujących jednostek organizacyjnych Policji: Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp., Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp., Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze, Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim, Komendy Powiatowej Policji w Międzyrzeczu, Komendy Powiatowej Policji w Nowej Soli, Komendy Powiatowej Policji w Słubicach, Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Krajeńskich, Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie, Komendy Powiatowej Policji w Świebodzinie, Komendy Powiatowej Policji we Wschowie, Komendy Powiatowej Policji w Żaganiu, Komendy Powiatowej Policji w Żarach, Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Gorzowie Wlkp. 

 

 

kw, Lubuska Policja

Przeciwdziałamy wykluczeniu cyfrowemu. Materiał przygotowany zgodnie ze standardami WCAG 2.0.

wszystkie wydarzenia

przejdź do stopki treści
drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Stronę redagował: Jolanta Krynicka 2020-09-07 13:46:13
na górę strony wstecz

Kalendarium

Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc następny miesiąc
PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie