Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Wydarzenia

Rozmowy o współpracy z organizacjami pozarządowymi (2019-09-04)

Wojewoda Władysław Dajczak rozmawia z Patrykiem Lewickim.
 

Współpraca pomiędzy wojewodą, a organizacjami pozarządowymi z województwa lubuskiego było tematem spotkania wojewody Władysława Dajczaka z Patrykiem Lewickim, Przewodniczącym Rady Działalności Pożytku Publicznego Województwa Lubuskiego.

Spotkanie dotyczyło współpracy pomiędzy wojewodą, a organizacjami pozarządowymi z województwa lubuskiego. Jest to pierwsze spotkanie po powołaniu nowej lubuskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego, która ma za zadanie współpracę z instytucjami publicznymi, ale też opiniowanie aktów prawnych.

Przewodniczący Rady poinformował wojewodę, że Maria Grzybowicz, pełnomocnik wojewody do spraw rozwoju społeczeństwa obywatelskiego i współpracy z organizacjami pozarządowymi, również będzie przedstawicielem biorącym udział w pracach konwentu wojewódzkich rad pożytku publicznego. Przedstawił także wstępny kalendarz współpracy.

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak podkreślił, że liczy na dobrą współpracę z lubuską Radą Działalności Pożytku Publicznego, a zarazem deklaruje wsparcie dla ich działalności.

Przewodniczący Rady Działalności Pożytku Publicznego Województwa Lubuskiego i wiceprezes Związku Lubuskich Organizacji Pozarządowych Patryk Lewicki zaznaczył, że chciałby sprawić, aby powstało porozumienia pomiędzy stowarzyszeniami i fundacjami, a przedstawicielami administracji rządowej w województwie lubuskim.

 

jk

Przeciwdziałamy wykluczeniu cyfrowemu. Materiał przygotowany zgodnie ze standardami WCAG 2.0.

wszystkie wydarzenia

przejdź do stopki treści
drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Stronę redagował: Jolanta Krynicka 2019-09-09 08:46:32
na górę strony wstecz

Kalendarium

Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc następny miesiąc
PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie