Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Wydarzenia

Powitanie komendanta KMP (2018-01-05)

 

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak uczestniczył w oficjalnym powitaniu nowego Komendanta Miejskiego Policji kom. Fabiana Rogala.

Komisarz Fabian Rogala  5 stycznia br. oficjalnie objął stanowisko  Komendanta Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim. W powitaniu nowego komendanta wziął udział Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak.

- Wyrażam głębokie przekonanie, że działania nowego Komendanta Komendy Miejskiej Policji, przysłużą się do utrzymania wysokiego poziomu poczucia bezpieczeństwa mieszkańców w rejonie działania Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim  – powiedział Wojewoda Lubuski życząc nowemu Komendantowi  i całemu zespołowi KMP efektywnej pracy

– Jednym z priorytetów Rządu Pana Premiera Mateusza Morawieckiego jest bezpieczeństwo Polaków. Do jego wzmocnienia przyczyni się Ustawa o modernizacji Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej i Biura Ochrony Rządu w latach 2017-2020. Jako przedstawiciel Rządu Prawa i Sprawiedliwości w województwie lubuskim zapewniam, że będę wspierał działania Pana Komendanta w obszarach, w których pozwalają na to kompetencje wojewody – dodał Wojewoda Władysław Dajczak.

Komisarz Fabian Rogala służbę w Policji pełni od 28 grudnia 1993 roku. Za zaangażowanie był doceniany przez przełożonych i zajmował kolejno wyższe stanowiska służbowe. Realizował m.in. zadania jako Naczelnik Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Gorzowie Wlkp. i Naczelnik Wydziału Gospodarki Materiałowo-Technicznej w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. W 2015 r. został powołany na stanowisko  Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Gorzowie Wlkp., a w 2016 r. na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Sulęcinie. Od 08 listopada 2017 roku do 04 stycznia  br. pełnił obowiązki  Komendanta Miejskiego Policji w Gorzowie Wlkp.

 

 

 

kw, KMP

Powiązana galeria zdjęć:

Wyszukiwanie galerii:

Powitanie komendanta KMP

mo
Powitanie komendanta KMP
mo
Powitanie komendanta KMP

wszystkie wydarzenia

przejdź do stopki treści
drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Stronę redagował: Jolanta Krynicka 2018-01-15 08:10:24
na górę strony wstecz

Kalendarium

Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc następny miesiąc
PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie