Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Wydarzenia

Piknik rodzinny w Karninie (2019-08-10)

 
 

Piknik „Rodzina, Dom, Polska” został zorganizowany by zintegrować mieszkańców i zachęcić do wspólnego spędzania czasu całe rodziny. Spotkanie stało się też okazją do rozmowy z mieszkańcami o ich potrzebach. Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak mógł również porozmawiać o inwestycjach realizowanych w gminie z rządowym wsparciem. 

- Przy okazji spotkań na tego typu piknikach pokazuję jakie są konkretne działania władzy, ponieważ można dużo mówić i wiele obiecywać  mieszkańcom. Dziś, po trzech latach sprawowania władzy przez Prawo i Sprawiedliwość, do gminy Deszczno wpłynęły 22 mln zł. Skorzystała ona np. z 4 mln zł wsparcia na remonty dróg – mówił wojewoda.

Wojewoda ze sceny wita gości pikniku wraz z jego organizatorami - Utworzyliśmy tu Środowiskowy Dom Samopomocy, który był bardzo oczekiwany przez mieszkańców. Równie potrzebne okazały się 72 nowe miejsca opieki dla dzieci do lat 3, na które gmina otrzymała milion złotych z rządowych środków. To wszystko obiecaliśmy i zrealizowaliśmy – dodał wojewoda Władysław Dajczak.   

W programie pikniku przewidziano wiele atrakcji dla dzieci, jak malowanie twarzy oraz animacje i dmuchane zamki. Pokaz ratowniczy zaprezentowała straż pożarna, a mieszkańcy rozegrali mecz piłki plażowej.  Odbył się również barwny „Festiwal kolorów”, podczas którego w górę wyrzucane są kolorowe proszki.

 

Kw

Przeciwdziałamy wykluczeniu cyfrowemu. Materiał przygotowany zgodnie ze standardami WCAG 2.0.

 

 

 

wszystkie wydarzenia

przejdź do stopki treści
drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Stronę redagował: Jolanta Krynicka 2019-08-16 07:39:17
na górę strony wstecz

Kalendarium

Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc następny miesiąc
PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie