Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Wydarzenia

O województwie lubuskim w Warszawie (2018-03-07)

 

Wojewoda Lubuski spotkał się w Warszawie z Ministrem Spraw Wewnętrznych i Administracji, Ministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz szefem Krajowej Administracji Skarbowej.

Podczas pobytu w Warszawie Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak – w przeddzień konwentu wojewodów – spotkał się z Ministrem Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachimem Brudzińskim. Tematem rozmów było funkcjonowanie administracji rządowej i służb mundurowych w województwie lubuskim.

Następnie wojewoda odbył spotkanie z Ministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztofem Jurgielem. Podczas spotkania omówiono działania wykonywane przez inspekcje weterynaryjne w województwie, które mają na celu zapobiegać zagrożeniom związanym z afrykańskim pomorem świń (ASF).

Ponadto w Warszawie wojewoda spotkał się z Marianem Banasiem – szefem Krajowej Administracji Skarbowej. Rozmowa dotyczyła funkcjonowania instytucji skabowych w regionie.

Marian Banaś został powołany na szefa Krajowej Administracji Skarbowej przez Premier Beatę Szydło. Szef KAS nadzoruje dyrektorów izb administracji skarbowej, naczelników urzędów skarbowych oraz urzędów celno-skarbowych. Do jego zadań należy m. in. realizacja budżetu państwa w zakresie ustalonym dla KAS, koordynowanie kontroli celno-skarbowych oraz kształtowanie polityki kadrowej i szkoleniowej w jednostkach organizacyjnych KAS.


 

Powiązana galeria zdjęć:

Wyszukiwanie galerii:

O województwie lubuskim w Warszawie

O województwie lubuskim w Warszawie
O województwie lubuskim w Warszawie
O województwie lubuskim w Warszawie

wszystkie wydarzenia

przejdź do stopki treści
drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Stronę redagował: Jolanta Krynicka 2018-03-16 09:18:55
na górę strony wstecz

Kalendarium

Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc następny miesiąc
PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie