Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Wydarzenia

O ochronie środowiska i rolnictwie w Lubuskiem (2017-04-21)

 

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak, odbył kolejną wizytę w Warszawie. Uczestniczył w spotkaniach z Ministrem Środowiska Janem Szyszko, Ministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztofem Jurgielem oraz Wiceministrem Mariuszem Orionem Jędryskiem.

W czasie wizyty w stolicy Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak gościł w Ministerstwie Ochrony Środowiska, gdzie spotkał się z Ministrem Janem Szyszko. W trakcie spotkania  omówiono problemy związane z ochroną środowiska w województwie lubuskim. Ponadto rozmawiano o funkcjonowaniu Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska w Zielonej Górze i Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Gorzowie Wlkp. Wojewoda zaprosił Ministra Środowiska do złożenia wizyty w Lubuskiem.

Podczas pobytu w MOŚ wojewoda spotkał się również z Głównym Geologiem Kraju Wiceministrem Mariuszem Orionem Jędryskiem. Rozmowa dotyczyła lubuskich złóż węgla brunatnego i możliwości ich wykorzystania. Minister zadeklarował wizytę w naszym województwie.

Kolejnym miejscem spotkań było Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, gdzie Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak spotkał się z Ministrem Krzysztofem Jurgielem. Rozmowy dotyczyły problemów lubuskiego rolnictwa, sytuacji po wystąpieniu grypy ptaków w regionie lubuskim oraz planowanej wojewódzkiej konferencji rolnej w Gorzowie Wlkp.

 

ms

Powiązana galeria zdjęć:

Wyszukiwanie galerii:

O ochronie środowiska i rolnictwie w Lubuskiem

O ochronie środowiska i rolnictwie w Lubuskiem
O ochronie środowiska i rolnictwie w Lubuskiem
O ochronie środowiska i rolnictwie w Lubuskiem

wszystkie wydarzenia

przejdź do stopki treści
drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Stronę redagował: Jolanta Krynicka 2017-04-29 11:37:32
na górę strony wstecz

Kalendarium

Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc następny miesiąc
PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie