Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Wydarzenia

Niepodległa do Hymnu 2019 - dołącz do akcji! (2019-11-05)

Grafika akcji Niepodległa do Hymnu
 

Zapraszamy do udziału w akcji „Niepodległa do hymnu”, czyli do wspólnego śpiewania Mazurka Dąbrowskiego 11 listopada w samo południe. 

„Niepodległa do hymnu” to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, możliwość wspólnego zaśpiewania hymnu przez każdego Polaka. Zaśpiewajmy razem z bliskimi, przyjaciółmi, sąsiadami. Uczcijmy wspólnie najważniejsze święto!

Hymn zostanie wykonany 11 listopada podczas oficjalnych uroczystości państwowych i podczas niewielkich uroczystości lokalnych w kraju i za granicą.  Ty też przyłącz się do akcji i wspólnie z nami zaśpiewaj hymn!

  • 11 listopada w Gorzowie Wielkopolskim, w czasie Wojewódzkich Obchodów Narodowego Święta Niepodległości, zaśpiewamy razem o godzinie 12:00 na Placu Grunwaldzkim.

Do akcji „Niepodległa do hymnu” zapraszamy urzędy i instytucje państwowe, jednostki samorządu terytorialnego, samorządowe instytucje kultury, organizacje pozarządowe, placówki oświatowe, parafie i wszystkich chcących uczcić Święto Niepodległości wspólnym zaśpiewaniem hymnu.  

Jak dołączyć?

Do akcji można dołączyć wypełniając formularz na stronie https://niepodlegla.gov.pl/dodaj-wydarzenie/ i wśród rodzajów wydarzenia wybierając akcję „Niepodległa do hymnu”. Zgłoszenia są widoczne w ogólnokrajowym kalendarium wydarzeń i zwizualizowane na dedykowanej mapie.

Spot zapraszający do udziału w akcji

Spot „Niepodległa do hymnu” można obejrzeć na https://www.youtube.com/watch?v=Wli7v3p4PJI oraz na https://facebook.com/niepodlegla1918.

Pomysłodawcą i koordynatorem akcji „Niepodległa do hymnu” jest Biuro Programu „Niepodległa”.

 

niepodległa, jk

wszystkie wydarzenia

przejdź do stopki treści
drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Stronę redagował: Jolanta Krynicka 2019-11-05 11:41:46
na górę strony wstecz

Kalendarium

Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc następny miesiąc
PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie