Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Wydarzenia

Nadzwyczajne zgromadzenie wspólników szpitala w Gorzowie (2019-02-19)

Widok na uczestników spotkania siedzących przy stole (powiększ zdjęcie)
 

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak wziął udział w nadzwyczajnym posiedzeniu zgromadzenia wspólników gorzowskiego szpitala.

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak zaniepokojony doniesieniami na temat szpitala w Gorzowie Wielkopolskim zwrócił się do Marszałka Województwa Lubuskiego Elżbiety Anny Polak o przedstawienie pełnej informacji na temat jego obecnej sytuacji.

Dziś wojewoda uczestniczył w nadzwyczajnym posiedzeniu zgromadzenia wspólników gorzowskiego szpitala. Zgromadzenie wspólników jest organem właściwym  do sprawowania nadzoru nad jego działalnością.

- To było dobre i potrzebne spotkanie. Po spotkaniu z chirurgami w Gorzowie Wielkopolskim poprosiłem o nie Panią Marszałek. Okazuje się, że spokojna analiza sytuacji pozwala na dojście do wspólnych rozwiązań – mówił wojewoda.

- Sytuacja zaistniała medialnie bardzo mocno i wzbudziła duże emocje. Jest deklaracja i wola zarządu szpitala w Gorzowie Wielkopolskim aby ostudzić emocje. W rozwiązanie problemu włączył się Wojewódzki Konsultant do spraw chirurgii dr Mirosław Czyżak  Zarząd szpitala deklaruje, że do końca miesiąca spór z lekarzami zostanie wyjaśniony, a dla oddziału zostaną pozyskani nowi specjaliści – podsumował wojewoda.

 

 

kw

Przeciwdziałamy wykluczeniu cyfrowemu. Materiał przygotowany zgodnie ze standardami WCAG 2.0.

wszystkie wydarzenia

przejdź do stopki treści
drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Stronę redagował: Katarzyna Wojciechowska 2019-02-28 11:09:52
na górę strony wstecz

Kalendarium

Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc następny miesiąc
PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie