Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Wydarzenia

Nabór wniosków! (2020-01-24)

INFORMACJA DOTYCZĄCA NABORU WNIOSKÓW
NA REALIZACJĘ ZADAŃ
W RAMACH PROGRAMU RZĄDOWEGO „RAZEM BEZPIECZNIEJ”
NA ROK 2020

 Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji uruchomił kolejną edycję  rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań pn. „Razem bezpieczniej”.

 W związku z powyższym zachęcamy jednostki samorządu terytorialnego do składania wniosków o dofinansowanie działań w zakresie poprawy bezpieczeństwa mieszkańców naszego województwa.

W bieżącym roku, z uwagi na założenia dotyczące poprawy bezpieczeństwa na polskich drogach wyrażone w exposé Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego, rezerwa zostanie w całości rozdysponowana na realizację projektów w poszczególnych województwach w celu szczegółowym nr 2 Programu „Bezpieczne przejścia dla pieszych”. Maksymalna kwota dofinansowania na 1 projekt – 100.000 zł.

Wnioski należy składać do dnia 17 lutego br. (decyduje data stempla pocztowego).

W celu złożenia wniosku należy wypełnić specjalny formularz, którego wzór i instrukcja wypełnienia zamieszczone zostaną na portalu MSWiA przeznaczonym programowi „Razem bezpieczniej” pod poniższym linkiem:

 https://razembezpieczniej.mswia.gov.pl/rb/procedura/procedury-wnioski-i-ins-4

Opracowane zgodnie z instrukcją wnioski należy przesyłać do Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego LUW w ww. terminie za pośrednictwem poczty. Najwyżej ocenione  wnioski (max 20) zostaną zgłoszone do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w celu przyznania dofinansowania.

W razie pytań prosimy o kontakt z panią Magdaleną Walentynowicz, Koordynatorem Dyżurnej Służby Operacyjnej Wojewody Lubuskiego – nr telefonu 95 785 13 12, adres e-mail: magdalena.walentynowicz@lubuskie.uw.gov.pl

wszystkie wydarzenia

drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Stronę redagował: Jolanta Krynicka 2020-01-24 09:42:50
na górę strony wstecz

Kalendarium

Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc następny miesiąc
PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie