Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Wydarzenia

Mirosław Ganecki pokieruje lubuską ochroną środowiska (2016-03-07)

Powodzenia w odpowiedzialnym zadaniu, jakim jest ochrona środowiska w województwie lubuskim, życzył nowemu szefowi WIOŚ w Zielonej Górze Mirosławowi Ganeckiemu wojewoda Władysław Dajczak.

W poniedziałek, 7 marca br., wojewoda Władysław Dajczak wręczył Mirosławowi Ganeckiemu akt powołania na szefa Lubuskiego Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska w Zielonej Górze. Mirosław Ganecki zastąpił odwołaną w piątek, 4 marca br., Małgorzatę Szablowską, która kierowała Inspektoratem od 28 listopada 2012 roku.

Mirosław Ganecki

Mirosław Ganecki urodził się w 1958 roku w Zielonej Górze. Jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, gdzie ukończył Wydział biologii i Nauk o Ziemi. W roku 1999 zakończył studia podyplomowe z bezpieczeństwa i ochrony człowieka w środowisku pracy. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w Instytucie Kształtowania Środowiska we Wrocławiu, Zielonogórskim Zakładzie Górnictwa Nafty, Gorzowskim Ośrodku Badań i Ekspertyz Naukowych oraz Wojewódzkim Biurze Geodezji i Terenów Rolnych w Opolu.

tt

wszystkie wydarzenia

przejdź do stopki treści
drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Stronę redagował: Eliza Juszczak 2016-03-07 15:01:10
na górę strony wstecz

Kalendarium

Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc następny miesiąc
PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie