Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Wydarzenia

Leczenie Hani Fijak (2018-01-12)

 

 

Rodzina Państwa Fijaków serdecznie podziękowała wszystkim osobom, które zaangażowały się w pomoc ich córce.

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak spotkał się z rodziną Fijaków, którzy na okres świąteczno-noworoczny wrócili z Wiednia, gdzie odbywa się leczenie Hani – ich najmłodszej córki. Dziewczynka nie uczestniczyła w spotkaniu z racji na obniżoną odporność organizmu. 

- Cieszę się, że mogę gościć rodziców naszej Hani, której wszyscy mocno kibicujemy. Jestem szczęśliwy, ponieważ walka z jej chorobą, choć nietypową, daje nadzieję na wyleczenie – mówił Wojewoda Lubuski, który w dalszym ciągu deklaruje pomoc rodzicom Hani.

- W porozumieniu z konsulem w Wiedniu pomogliśmy w pierwszych dniach i będziemy pomagać dalej, jeśli tylko rodzice Hani zwrócą się do nas. Również Fundacja KGHM Polska Miedź, do której zwróciłem się o pomoc, odezwała się do rodziny Fijaków i pierwsze pieniądze zostaną niedługo przekazane – podkreślał Wojewoda Władysław Dajczak. 

Informacja o chorobie Hani wywołała spektakularny zryw w mediach społecznościowych: - Zebrano dużą kwotę w bardzo krótkim czasie.  Trzeba podkreślić, że to ogromny sukces wielu ludzi z całej Polski – dodał Wojewoda Lubuski.

Konto Hani w fundacji jest dalej otwarte i można wpłacać na nie pieniądze. Kwota na następny rok leczenia dziewczynki jest już prawie zebrana. Hania przeszła do tej pory dwie operacje, radioterapię i chemię.

Rodzina Państwa Fijaków serdecznie podziękowała wszystkim osobom, które zaangażowały się w pomoc ich córce. Do Austrii, na dalsze leczenie, wracają za tydzień.

 

 

kw

Powiązana galeria zdjęć:

Wyszukiwanie galerii:

Leczenie Hani Fijak

kw
Leczenie Hani Fijak
kw
Leczenie Hani Fijak
kw
Leczenie Hani Fijak

wszystkie wydarzenia

przejdź do stopki treści
drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Stronę redagował: Katarzyna Wojciechowska 2018-01-23 09:44:42
na górę strony wstecz

Kalendarium

Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc następny miesiąc
PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie