Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Wydarzenia

Koordynacja systemów zabezpieczenia społecznego - świadczenia rodzinne i wychowawcze – obsługa klientów! (2019-12-18)

Informujemy, iż zadania z zakresu świadczeń rodzinnych i świadczenia wychowawczego realizowane w ramach koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego, obsługiwane są przez Wydział Polityki Społecznej Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego.

WAŻNE!

Sekretariat Wydziału Polityki Społecznej nie udziela informacji o statusie prowadzonych spraw.

Kontakt telefoniczny z pracownikami Oddziału Koordynacji Systemów Zabezpieczenia Społecznego możliwy jest w poniedziałki, środy oraz piątki w godz. od 12:00 do 14:30.

Infolinia dotycząca koordynacji systemów zabezpieczenia społecznego w obszarze świadczeń rodzinnych i wychowawczych czynna jest od poniedziałku do piątku  w godzinach od 9:00 do 11:00 – tel. 95-7851855.

Ze względu na znaczną liczbę osób oczekujących na udzielenie informacji, przepraszamy za ewentualne utrudnienia w kontakcie telefonicznym.

Sprawy w zakresie świadczeń wychowawczych „500+” przekazane przez organy właściwe z powiatów: krośnieńskiego, nowosolskiego, świebodzińskiego, wschowskiego, zielonogórskiego, żagańskiego, żarskiego oraz m. Zielona Góra realizowane są przez pracowników Delegatury Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Zielonej Górze. Natomiast przekazane przez organy właściwe z powiatów: gorzowskiego, międzyrzeckiego, sulęcińskiego, słubickiego, strzelecko-drezdeneckiego oraz m. Gorzowa Wlkp. realizowane są przez pracowników Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp.

Sprawy w zakresie świadczeń rodzinnych przekazane przez organy właściwe z całego województwa realizowane są przez pracowników Delegatury Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Zielonej Górze. 

Przeciwdziałamy wykluczeniu cyfrowemu. Materiał przygotowany zgodnie ze standardami WCAG 2.0.

wszystkie wydarzenia

przejdź do stopki treści
drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Stronę redagował: Katarzyna Wojciechowska 2019-12-18 11:43:43
na górę strony wstecz

Kalendarium

Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc następny miesiąc
PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie