Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Wydarzenia

Konkurs „Jestem Patriotą, Jestem Lubuszaninem” (2020-04-24)

 

Zapraszamy do udziału w konkursie „Jestem Patriotą, Jestem Lubuszaninem”. Konkurs składa się z czterech niezależnych elementów, dlatego każdy możne znaleźć coś dla siebie.

Szczegóły dotyczące wszystkich części konkursu znajdują się w regulaminie zamieszczonym na dole strony wraz ze wzorem karty zgłoszeniowej.

Jakie części zawiera nasz konkurs?

1.     Konkurs historyczny

Konkurs historyczny polega na poprawnym odpowiedzeniu na jedno z siedmiu pytań, które będą  publikowane codziennie, rozpoczynając od 20.04.2020, na stronie Organizatora w serwisie Facebook @LubuskiUrzadWojewodzki. Odpowiedzi trzeba udzielić w przeciągu 24 godzin od jego opublikowania.

2.     Krzyżówka patriotyczna

Tradycyjnie przygotowujemy również krzyżówkę patriotyczną, która w tym roku zostanie opublikowana 25.04.2020 na stronie internetowej https://www.lubuskie.uw.gov.pl/  oraz w serwisie Facebook.

3.     Konkurs plastyczny

Zadaniem w konkursie plastycznym jest wykonanie pracy odnoszącej się do Święta Flagi lub Święta Konstytucji 3 Maja - dowolną techniką, na papierze w formacie A4. Prace można wysyłać pocztą elektroniczną na adres:  3maja@lubuskie.uw.gov.pl, pocztą tradycyjną z dopiskiem Biuro Wojewody lub wrzucić do urny znajdującej się w holu Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego. Termin nadsyłania prac - 30 kwietnia 2020. 

4.     Konkurs fotograficzny

Przedmiotem konkursu fotograficznego jest wykonanie zdjęcia domu, mieszkania lub gospodarstwa udekorowanego w biało-czerwone barwy narodowe. Prace można wysyłać pocztą elektroniczną na adres:  3maja@lubuskie.uw.gov.pl, pocztą tradycyjną z dopiskiem Biuro Wojewody lub wrzucić do urny znajdującej się w holu Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego. Termin nadsyłania prac - 30 kwietnia 2020.

Są trzy możliwości przekazania prac konkursowych oraz rozwiązanej krzyżówki:

  • za pośrednictwem operatora pocztowego na adres: Biuro Wojewody Lubuski Urząd Wojewódzki, ul. Jagiellończyka 8, 66-400 Gorzów Wielkopolski,
  • na adres email: 3maja@lubuskie.uw.gov.pl,
  • osobiście pozostawiając kopertę w specjalnie przygotowanej urnie. Znajduje się ona w siedzibie Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wielkopolskim, wejście główne.


Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami i udziału!

  Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
Kategoria: Powiązane pliki [ 2 ]
Jestem Patriotą, Jestem Lubuszaninem - karta zgłoszeniowa Jestem Patriotą, Jestem Lubuszaninem - karta zgłoszeniowa 2020-04-20 14:59
Katarzyna Wojciechowska
15.41KB Jestem Patriotą, Jestem Lubuszaninem - karta zgłoszeniowa pobierz
Jestem Patriotą, Jestem Lubuszaninem - regulamin konkursu.docx Jestem Patriotą, Jestem Lubuszaninem - regulamin konkursu.docx 2020-04-20 11:34
Katarzyna Wojciechowska
20.77KB Jestem Patriotą, Jestem Lubuszaninem - regulamin konkursu.docx pobierz

wszystkie wydarzenia

przejdź do stopki treści
drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Stronę redagował: Jolanta Krynicka 2020-04-24 15:37:42
na górę strony wstecz

Kalendarium

Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc następny miesiąc
PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie