Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Wydarzenia

Dobiegniew Cup zakończony (2017-07-08)

 

W Dobiegniewie zakończył się XXIII Międzynarodowy Młodzieżowy Turniej Piłki Nożnej Saller Dobiegniew Cup 2017. Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak wręczył puchary zwycięzcom.

- Padły dziś słowa, że wszystko co piękne szybko się kończy. Jeszcze nie tak dawno, bo w poniedziałek, cieszyliśmy się że otwieramy ten piękny, znany turniej. Dzisiaj przychodzi nam podsumowywać i rozstać się. To rozstanie nie jest jednak bolesne, bo mówimy sobie: do zobaczenia za rok w Dobiegniewie – podkreślał Wojewoda Lubuski.

W swoim przemówieniu wojewoda Władysław Dajczak podziękował organizatorom i wszystkim osobom, których praca pozwoliła na sprawne przeprowadzenie sportowego wydarzenia. Wojewoda pogratulował również zwycięzcom:

- Gratuluję wszystkim zwycięzcom, bo to jest niewątpliwy sukces sportowy. Dziękuję, że wzięliście udział w tej rywalizacji. Sport już taki jest, że miejsca na podium są tylko trzy, ale ważne, że tyle drużyn i tylu uczestników wzięło udział w rozgrywkach. Serdecznie gratuluję wszystkim, dziękuję za udział i do zobaczenia za rok w turnieju Dobiegniew Cup 2018.

Podczas zakończenia Saller Dobiegniew Cup 2017 przyznano nagrody drużynowe w poszczególnych kategoriach wiekowych, nagrody indywidualne dla króla strzelców, najlepszych bramkarzy i zawodników. Nagrodzeni zostali również zwycięzcy konkursu na żonglerkę piłką – nogą i głową. Wyłoniono i nagrodzono najlepszego sędziego oraz najmłodszego zawodnika.

Przyznano również specjalną nagrodę ufundowaną przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę – drużynowy puchar fair play.

 

kw, KOSDC

Powiązana galeria zdjęć:

Wyszukiwanie galerii:

Dobiegniew Cup zakończony

mo
Dobiegniew Cup zakończony
mo
Dobiegniew Cup zakończony
mo
Dobiegniew Cup zakończony
mo
Dobiegniew Cup zakończony
mo
Dobiegniew Cup zakończony

wszystkie wydarzenia

przejdź do stopki treści
drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Stronę redagował: Katarzyna Wojciechowska 2017-07-25 07:39:26
na górę strony wstecz

Kalendarium

Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc następny miesiąc
PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie