Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Wydarzenia

DZIEŃ SŁUŻBY CYWILNEJ (2009-11-20)

Z okazji Dnia Służby Cywilnej przypadającego w dniu 11 listopada Wojewodowie Helena Hatka i Jan Świrepo wraz z Jarosławem Barańczakiem Dyrektorem Generalnym Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego spotkali się ze wszystkimi pracownikami i kadrą kierowniczą urzędu.
Wojewoda Hatka podziękowała zebranym za wysiłek i profesjonalizm, z jakim podchodzą do swoich obowiązków. Życzyła również wszystkim satysfakcji i zadowolenia w życiu zawodowym i osobistym. Miłym akcentem spotkania było wręczenie przez Wojewodę wyróżnionym pracownikom awansów na wyższe stanowiska.
Wybór daty 11 listopada na święto urzędników państwowych nie był przypadkowy. W tym dniu, w 1918 roku, Polska zaczęła odbudowę niepodległej struktury państwowości. Zaczęła ją właśnie od administracji. Działalność służby cywilnej była pierwszym sygnałem, że Polska to jeden organizm, którego sercem jest prężnie działająca administracja rządowa. Dlatego też rocznica odzyskania niepodległości została wzbogacona o nowe znaczenie - Dzień Służby Cywilnej.

wszystkie wydarzenia

przejdź do stopki treści

Kalendarium

Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc następny miesiąc
PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie