Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Wydarzenia

Bezpieczny rok w Lubuskiem (2018-01-11)

 

W Komendzie Wojewódzkiej Policji odbywa się roczna odprawa. Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak wysłucha podsumowania roku 2017.

Podczas odprawy uczestnicy wysłuchają oceny pracy służby: prewencyjnej, kryminalnej i logistycznej oraz ogólnego podsumowania działalności lubuskiej policji w roku 2017.

– Rok 2017 w Lubuskiem był rokiem bezpiecznym. Będąc wczoraj na spotkaniu z nowym Ministrem Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachimem Brudzińskim oraz odchodzącym Ministrem Mariuszem Błaszczakiem podkreśliłem, że mieszkańcy województwa lubuskiego określają poziom poczucia bezpieczeństwa jako wysoki – powiedział Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak.

Wojewoda Władysław Dajczak zapewnił również, że będzie wspierał działania lubuskiej policji w obszarach, w których pozwalają na to kompetencje wojewody: - Jednym z priorytetów Rządu Pana Premiera Mateusza Morawieckiego jest bezpieczeństwo Polaków. Do jego wzmocnienia przyczyni się Ustawa o modernizacji Policji, Straży Granicznej, Państwowej Straży Pożarnej i Biura Ochrony Rządu w latach 2017-2020.

W spotkaniu udział biorą również Komendanci Miejscy i Powiatowi Komisariatów Policji, Kierownicy Posterunków Policji z całego województwa, Dowódcy SPPP i SPAP, Naczelnicy Wydziałów, Kierownicy Sekcji,  Koordynatorzy Zespołów w KWP Gorzów Wielkopolski.   

 

 

kw

Powiązana galeria zdjęć:

Wyszukiwanie galerii:

Bezpieczny rok w Lubuskiem

kw
Bezpieczny rok w Lubuskiem
kw
Bezpieczny rok w Lubuskiem
kw
Bezpieczny rok w Lubuskiem

wszystkie wydarzenia

przejdź do stopki treści
drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Stronę redagował: Katarzyna Wojciechowska 2018-01-23 09:44:36
na górę strony wstecz

Kalendarium

Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc następny miesiąc
PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie