Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Wydarzenia

112 urodziny Rozalii Smyrak (2018-02-08)

 

Wojewoda Lubuski odwiedził Panią Rozalię Smyrak, mieszkankę Domu Pomocy Społecznej „Dom Seniora” w Kostrzynie nad Odrą, która w tym roku kończy 112 lat.

W kostrzyńskim „Domu Seniora” swoje 112 urodziny obchodziła Rozalia Smyrak. Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak życzył jubilatce zdrowia oraz nieustannej pogody ducha.

– Należy Pani do pokolenia głęboko doświadczonego w dziejach Polski, które stawało przed różnymi wyzwaniami. Była Pani świadkiem wielu trudnych, ale i doniosłych wydarzeń, które kształtowały kolejne pokolenia Polaków, ich patriotyzm i miłość do Ojczyzny – powiedział wojewoda Władysław Dajczak.

Pani Rozalia urodziła się w 1906 roku w okolicach Lwowa. Od 13 lipca 2010 r. przebywa w Domu Pomocy Społecznej „Dom Seniora” w Kostrzynie nad Odrą. Wcześniej mieszkała we wsi Chwałowice, gm. Bogdaniec.

Pani Rozalia aktywnie uczestniczy w życiu Domu Seniora. Bierze udział w spotkaniach kulturalno- oświatowych organizowanych na terenie Domu jak również w zajęciach terapeutycznych i muzykoterapii.

 

jk

wszystkie

drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Stronę redagował: Jolanta Krynicka 2018-02-14 15:14:22
na górę strony wstecz

Kalendarium

PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie