Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Wydarzenia

Znaleziono 6892 wiadomości.

Bus #NowaPiątka w lubuskich miejscowościach (2019-03-25)

Nowogród Bobrzański, Zabór, Brzeźnica, Bojadła znalazły się tym razem na trasie busa #NowejPiątki. Działania informacyjne dotyczące programów rządowych, które składają się na #NowąPiątkę prowadzą aktywnie w terenie pracownicy Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Minister Błaszczak w Sulechowie: wzmacniamy polską armię (2019-03-25)

Minister Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak w obecności Wojewody Lubuskiego Władysława Dajczaka przekazał żołnierzom, artylerzystom z 5. Lubuskiego Pułku Artylerii w Sulechowie kluczyki do nowych samobieżnych armatohaubic Krab. To obecnie najpotężniejsze działo, jakim dysponują polscy artylerzyści.

Regionalna konferencja BGK (2019-03-25)

Bank Gospodarstwa Krajowego zaprasza na regionalną konferencję BGK „Biznes. Samorząd. Rozwój regionalny”.

„Wielka Ucieczka” w Żaganiu – pamiętamy (2019-03-24)

W ceremonii 75. rocznicy „Wielkiej Ucieczki” ze stalagu Luft III - niemieckiego obozu jenieckiego przeznaczonego dla lotników sił alianckich wzięli udział: Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Joachim Brudziński, sekretarz stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej Wojciech Skurkiewicz i Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak.

Minister Brudziński z promesą na nowy most (2019-03-23)

Będzie nowy most w Górkach Noteckich. Minister Joachim Brudziński przekazał promesę na remont mostu Staroście Powiatu Strzelecko - Drezdeneckiego. Towarzyszyli mu Minister Elżbieta Rafalska i Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak. To gwarancja finansowa rządu warta w sumie 700.411 zł.

Trasa #NowejPiątki (2019-03-22)

Bus #NowaPiątka 25 marca wyruszy do kolejnych gmin w województwie lubuskim. Przedstawiamy rozkład jazdy busów z ekspertami na najbliższe dni.

100-lecie Publicznych Służb Zatrudnienia (2019-03-22)

Wicewojewoda Lubuski Wojciech Perczak wręczył odznaczenia państwowe z okazji 100. rocznicy powstania Publicznych Służb Zatrudnienia wyróżniającym się pracownikom Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Zielonej Górze.

Ogłoszenie o dodatkowym naborze ofert w ramach programu wieloletniego SENIOR+ na lata 2015-2020 Edycja 2019 (2019-03-22)

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ogłosiła uzupełniający nabór ofert na najlepsze projekty, które dotyczą placówek „Senior+”.

Bus #NowaPiątka w kolejnych gminach (2019-03-22)

Bus #NowaPiątka dotarł do kolejnych gmin w regionie lubuskim, tym razem do Deszczna, Nowej Soli, Międzyrzecza i Kożuchowa. Kampanię informacyjną o programach rządowych prowadzą pracownicy Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Konsultacje dla wnioskodawców Funduszu Dróg Samorządowych (2019-03-21)

W związku z naborem wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych 20 marca br. w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim odbyły się indywidualne konsultacje dla wnioskodawców.

Kalendarium

Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc następny miesiąc
PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie