Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Wydarzenia

Znaleziono 6597 wiadomości.

Złoty Medal dla społecznika z Brzeźnicy (2018-09-19)

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak wręczył przyznany przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę Złoty Medal za Długoletnią Służbę Zygmuntowi Kosińskiemu, mieszkańcowi Brzeźnicy.

Pamiętajmy o Sybirakach (2018-09-19)

Na zielonogórskiej nekropolii świętowano obchody Dnia Sybiraka z okazji 90. rocznicy powstania Związku, w 100-lecie odzyskania niepodległości. W wydarzeniu uczestniczył wojewoda Władysław Dajczak.

Badanie Wellbeing Indicator© (2018-09-19)

Lubuski Urząd Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. bierze udział w Ogólnopolskim badaniu Wellbeing Indicator© prowadzonym jest przez firmę Gamma, z którą współpracujemy już od kilku lat.

Odprawa Wojewodów (2018-09-19)

W KPRM odbyła się odprawa wojewodów z kierownictwem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. W rozmowach przewodniczył wiceminister Paweł Szefernaker.

Newsletter MRPiPS - bądź na bieżąco! (2018-09-18)

W tym tygodniu startuje newsletter Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Jeśli chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami zapisz się już dziś.

Wicepremier Beata Szydło w Gorzowie Wielkopolskim (2018-09-17)

Wiceprezes Rady Ministrów Beata Szydło przebywała z wizytą w Gorzowie Wielkopolskim. Wicepremier uczestniczyła w uroczystym posiedzeniu Senatu Akademii im. Jakuba z Paradyża z okazji 20-lecia uczelni. Ponadto wzięła udział w odsłonięciu pomnika płk. Witolda Pileckiego.

79. rocznica agresji sowieckiej na Polskę (2018-09-17)

17 września przypada 79. rocznica agresji sowieckiej na Polskę. Tego samego dnia obchodzony jest Dzień Sybiraka.

Premier z wizytą w Lubuskiem (2018-09-15)

Odcinek drogi ekspresowej S3 od Nowej Soli do węzła Kaźmierzów otworzył Premier Morawiecki, któremu towarzyszyli Minister Infrastruktury, Minister Inwestycji i Rozwoju oraz Wojewoda Lubuski. Premier podczas swojej wizyty w Lubuskiem spotkał się również z mieszkańcami Świebodzina i Gorzowa Wielkopolskiego.

O rozwoju młodych adeptów speedwaya (2018-09-14)

Wojewoda Władysław Dajczak spotkał się z trenerem sportu żużlowego Bogusławem Nowakiem. W czasie spotkania trener przedstawił wojewodzie perspektywy rozwoju tej dyscypliny sportowej dla najmłodszych adeptów.

Obradowało Prezydium Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego (2018-09-13)

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak uczestniczył w posiedzeniu Prezydium Wojewódzkiej Rady Dialogu Społecznego w Zielonej Górze.

Kalendarium

Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc następny miesiąc
PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie