Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Wydarzenia

Znaleziono 6950 wiadomości.

Życzenia Wielkanocne (2019-04-19)

Życzenia Wielkanocne Wojewody Lubuskiego Władysława Dajczaka

76. rocznica Powstania w getcie warszawskim (2019-04-19)

W kwietniu 1943 r. pozostali w getcie Żydzi chwycili za broń. Powstanie to było pierwszym powstaniem w okupowanej Polsce.

Minister Brudziński: 17 samochodów dla lubuskich OSP! (2019-04-17)

Szef MSWiA w Kożuchowie przekazał gwarancję finansową rządu na zakup 17 wozów ratowniczo-gaśniczych dla Ochotniczych Straży Pożarnych z województwa lubuskiego. Złożył też życzenia świąteczne wszystkim funkcjonariuszom i druhom. Ministrowi Brudzińskiemu towarzyszył Wojewoda Lubuski.

Lubuskie drogi z dofinansowaniem (2019-04-17)

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak poinformował o zatwierdzeniu listy wniosków, które otrzymały dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych.

Informacja dla rodziców (2019-04-17)

Strajk nie jest powodem do odwołania zajęć w przedszkolu lub w szkole oraz nie może stanowić przyczyny zamknięcia tych placówek.

Bus „Nowej Piątki” objechał lubuskie gminy (2019-04-16)

Brody, Stare Kurowo, Tuplice i Drezdenko tym razem do tych miejscowości zajechał bus „Nowej Piątki ”. Urzędnicy Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych odpowiadali na pytania mieszkańców lubuskich gmin dotyczących rządowych programów społecznych.

„Gorzów ‘82” – czwarte posiedzenie komitetu organizacyjnego (2019-04-16)

W Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim w Gorzowie Wielkopolskim odbyło się czwarte posiedzenie komitetu organizacyjnego obchodów wydarzeń sierpniowych „Gorzów ‘82”.

Wielkanocne życzenia dla funkcjonariuszy od Wojewody Lubuskiego (2019-04-15)

Wojewoda Lubuski w Komendzie Miejskiej Policji w Zielonej Górze spotkał się z funkcjonariuszami, którzy podczas Świąt Wielkanocnych będą pełnili służbę. Władysław Dajczak przekazał życzenia od Szefa MSWiA Joachima Brudzińskiego.

Nowe miejsce integracji Seniorów w Zielonej Górze (2019-04-15)

Z udziałem Wojewody Lubuskiego Władysława Dajczaka w Zielonej Górze otworzono Klub Senior+. To kolejna taka placówka w Lubuskiem.

#NowaPiątka w trasie (2019-04-15)

Bogdaniec, Czerwieńsk, Lubiszyn, Skąpe gościły dziś ekspertów #NowejPiątki. Urzędnicy Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego i Zakładu Ubezpieczeń Społecznych odpowiadali na pytania mieszkańców, dotyczące rządowych programów społecznych.

Kalendarium

Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc następny miesiąc
PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie