Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Wydarzenia

Znaleziono 6492 wiadomości.

50-lecie Górnictwa Naftowego w Zielonej Górze (2018-06-22)

Na obchody złotego jubileuszu PGNiG S.A. Oddziału w Zielonej Górze przybyła Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska i Wicewojewoda Lubuski Robert Paluch.

Wojewódzkie zakończenie roku szkolnego w Cybince (2018-06-22)

W Zespole Szkół w Cybince odbyło się wojewódzkie zakończenie roku szkolnego 2017/2018. Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak pogratulował uczniom sukcesów w nauce i życzył udanych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

III edycja Rządowego Programu „KLUB” rozstrzygnięta! (2018-06-22)

20 czerwca odbyła się konferencja prasowa, podczas której poznaliśmy wyniki III edycji Rządowego Programu „KLUB”. Ponad 3 600 małych i średnich klubów sportowych z dofinansowaniem Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Samochód terenowy dla WOPR Lubniewice (2018-06-21)

W Lubniewicach podczas festynu dla dzieci „Bezpiecznie nad wodą” wojewoda Władysław Dajczak uroczyście przekazał samochód terenowy dla Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Inwestycje w Strzelcach Krajeńskich (2018-06-21)

Gmina Strzelce Krajeńskie oraz Powiat Strzelecko-Drezdenecki otrzymały dofinansowanie w ramach Rządowego Programu na rzecz Rozwoju oraz Konkurencyjności poprzez Wspieranie Lokalnej Infrastruktury Drogowej.

Setne urodziny Pani Wiktorii Skokowskiej (2018-06-21)

Wiktoria Skokowska obchodzi setne urodziny. Z tej okazji mieszkankę Strzelec Krajeńskich odwiedził wojewoda Władysław Dajczak.

Wojewoda wręczył odznaczenia państwowe (2018-06-20)

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak wręczył przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej odznaczenia państwowe wyróżniającym się Lubuszanom.

Wojewoda rozmawia z mieszkańcami (2018-06-20)

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak, realizując politykę Urzędu otwartego dla Lubuszan spotkał się w Delegaturze Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Zielonej Górze z mieszkańcami.

Rodzicu, zarejestruj swoje dziecko online! (2018-06-20)

Profil zaufany i kilka minut - to wszystko czego potrzeba, by zarejestrować narodziny dziecka online. Nowa usługa ruszyła 1 czerwca 2018 r. Rodzicu, już nie musisz spieszyć się do urzędu. Wszystko czego potrzebujesz to Profil Zaufany i kilka minut.

Lubuskie złoża (2018-06-20)

W Sulechowie odbyło się spotkanie w trakcie którego samorządowcy z regionu rozmawiali z Sekretarzem Stanu w Ministerstwie Środowiska, Głównym Geologiem Kraju Mariuszem Orionem Jędryskiem. Tematem wiodącym spotkania była możliwość eksploatacji złóż miedzi w województwie lubuskim.

Kalendarium

Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc następny miesiąc
PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie