Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Wydarzenia

Znaleziono 7358 wiadomości.

Autostrada A18 coraz bliżej (2019-11-14)

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Zielonej Górze podpisała umowę na przebudowę i dostosowanie drogi krajowej nr 18 do parametrów autostrady na odcinku z Żar do Iłowej. W uroczystości uczestniczył Sekretarz stanu w Ministerstwie Infrastruktury Rafał Weber i Wicewojewoda Lubuski Wojciech Perczak.

Ostatnie spotkanie wojewodów (2019-11-12)

Poseł Władysław Dajczak uczestniczył w ostatnim spotkaniu wojewodów w Warszawie.

Władysław Dajczak Posłem Rzeczypospolitej Polskiej! (2019-11-12)

Władysław Dajczak złożył ślubowanie poselskie. Podczas pierwszego posiedzenia Sejmu IX kadencji.

Wojewódzkie Obchody Narodowego Święta Niepodległości (2019-11-11)

11 listopada świętujemy 101. rocznicę Narodowego Święta Niepodległości!

Koordynacja systemów zabezpieczenia społecznego - świadczenia rodzinne i wychowawcze – obsługa klientów! (2019-11-11)

Informujemy, iż zadania z zakresu koordynacji świadczeń rodzinnych i wychowawczych obsługiwane są przez Wydział Polityki Społecznej Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego.

Razem w 101. rocznicę odzyskania Niepodległości (2019-11-11)

Po 123. latach niewoli, spełnił się sen kilku pokoleń Polaków. Po zakończeniu I wojny światowej, problem Polski, który usiłowano usunąć z dziejów Europy, wrócił na nowo. Wielkie mocarstwa uznały, że Polska powinna powrócić na mapę Europy – podkreśla Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak.

Por. Kazimierz Świrski bohaterem świebodzińskiej inscenizacji historycznej! (2019-11-09)

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak po raz kolejny wziął udział w obchodach Tygodnia Patriotycznego w Świebodzinie. Dzisiejsza inscenizacja historyczna przybliżyła mieszkańcom regionu postać por. Kazimierza Świrskiego.

Służba cywilna świętuje! (2019-11-08)

Od 2000 roku, 11 listopada w Polsce obchodzony jest Dzień Służby Cywilnej. Dzisiaj, lubuscy urzędnicy wraz z Wojewodą Lubuskim Władysławem Dajczakiem świętowali w gorzowskim teatrze.

„Szkoła do hymnu” (2019-11-08)

Ponad 1000 uczniów z gorzowskiego Zespołu Szkół Elektrycznych spotkało się na Starym Rynku by o symbolicznej godzinie 11:11, wspólnie odśpiewać 4 zwrotki hymnu. Akcję „Szkoła do hymnu” zainicjowało Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Rada Dzieci i Młodzieży.

Ostatnia wizyta w samorządzie (2019-11-08)

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak od pierwszych dni sprawowania urzędu jako przedstawiciel rządu w terenie podkreślał, że spotkania ze społecznościami samorządowymi są najważniejszym źródłem poznawania problemów mieszkańców naszego województwa. Dobra współpraca i wzajemne zrozumienie pozwalały dobrze realizować rządowe programy w zakresie polityki społecznej oraz wsparcia inwestycji infrastrukturalnych.

Kalendarium

Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc następny miesiąc
PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie