Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Wyszukiwanie wiadomości

Znaleziono 11091 wiadomości.

Dożynki w Szczańcu 2019 (2019-08-17)

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak uczestniczył w dożynkach w gminie Szczaniec. Podczas uroczystości przekazał rolnikom podziękowania za upór i trud włożony w uprawę ziemi.

Muzyka w raju 2019 (2019-08-16)

-Kulturalna uczta, serwowana przez wykonawców podczas festiwalu „ Muzyka w Raju” to świetna reklama i promocja regionu. Każdego roku bowiem, to wyjątkowe wydarzenie zyskuje coraz silniejszą pozycję w świecie miłośników muzyki dawnej- mówił Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak podczas festiwalowego koncertu w Paradyżu.

Otwarcie drogi w Górkach Noteckich (2019-08-16)

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak uczestniczył w otwarciu nowo wyremontowanej drogi w Górkach Noteckich.

O bezpieczeństwie środowiska (2019-08-16)

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak spotkał się z p.o. Zastępcy Głównego Inspektora Ochrony Środowiska Markiem Surmaczem.

Święto pokornej wdzięczności- Dożynki Diecezjalne w Rokitnie (2019-08-15)

-Dożynki, święto plonów jest świętem pokornej wdzięczności, ponieważ jest przeżywane ze świadomością, że chleb jest owocem ludzkiego trudu i równocześnie darem- mówił Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak podczas Diecezjalnych Dożynek, które odbyły się w Rokitnie.

Wojsko Polskie - nasza duma (2019-08-15)

– Silne i nowoczesne państwo to silne i nowoczesne wojsko. Armia to również godność, tradycja, honor i wielka odpowiedzialność – Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak dziękuje żołnierzom za profesjonalizm, trud i służbę ku chwale Ojczyzny.

Życzenia z okazji Dnia Wojska Polskiego (2019-08-15)

Życzenia Wojewody Lubuskiego z okazji Dnia Wojska Polskiego.

Spotkanie z prof. Janem Majchrowskim (2019-08-14)

Wojewoda Władysław Dajczak w progach urzędu gościł Sędziego Sądu Najwyższego i byłego wojewodę prof. Jana Majchrowskiego.

Posiedzenie Wojewódzkiej Rady Konsultacyjnej (2019-08-14)

Wojewódzka rada konsultacyjna do spraw działaczy opozycji antykomunistycznej oraz osób represjonowanych z powodów politycznych odbyła kolejne posiedzenie w siedzibie LUW.

Zapytanie ofertowe na zorganizowanie i przeprowadzenie szkolenia zamkniętego (2019-08-14)

Wydział Polityki Społecznej Lubuskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gorzowie Wlkp. zaprasza do składania ofert na przeprowadzenie szkolenia: Wydawanie zezwoleń na pracę sezonową oraz rejestracja oświadczeń o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi

Kalendarium

Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc następny miesiąc
PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie