Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Galeria zdjęć

Wyszukiwanie galerii:

Gala Sportu 2019

Autor mw
Wojewoda Lubuski wygłasza laudację na cześć Bartosza Zmarzlika, Najlepszego Lubuskiego Sportowca Roku 2019. Za Wojewodą Wicemarszałek i Prezes oddziału Gazety Lubuskiej oraz asystentka trzymająca prezent i list gratulacyjny.
Autor mw
Wojewoda Lubuski z Bartoszem Zmarzlikiem, Najlepszym Lubuskim Sportowcem Roku 2019. Laureat trzyma obraz podarowany przez Wojewodę Lubuskiego.
Autor mw
Wspólne zdjęcie Wojewody lubuskiego z Najlepszymi Lubuskimi Sportowcami w 2019 r.
Autor mw
Wojewoda Lubuski i Dyrektor Generalny LUW pozują do wspólnego zdjęcia z z Krzysztofem Kielcem prezesem zarządu Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
Autor mw
Wojewoda Lubuski pozuje do wspólnego zdjęcia z Dominiką Orlik, PITBIKE SUPERMOTO i ENDURO, Najpopularniejszy Sportowiec Roku 2019, kategoria kobiety.
Autor mw
Wojewoda Lubuski wręcza list gratulacyjny i dyplom Dariuszowi Maciejewskiemu, Trenerowi Roku 2019 w Sportach Zespołowych.
Autor mw
Daleki kadr. Na scenie m. in. Wojewoda Lubuski, Dyrektor Generalny LUW, Krzysztof Kielec. Na pierwszym planie siedzą zaproszeni goście.
Autor mw
Na scenie przemawia Wojewoda Lubuski na Gali Sportu Lubuskiego 2019. Obok stoi Rafał Darżynkiewicz, dziennikarz prowadzący galę.
Autor mw
Na Gali Sportu Lubuskiego 2019 przemawia Wojewoda Lubuski.
Autor mw
Wojewoda Lubuski i Dyrektor Generalny LUW pozują do wspólnego zdjęcia z Dariuszem Maciejewskim trenerem koszykarek i Krzysztofem Kielcem prezesem zarządu Kostrzyńsko - Słubickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.
Autor mw
Bartosz Zmarzlik, Najlepszy Lubuski Sportowiec Roku 2019 ze statuetką.
Autor mw
Wojewoda Lubuski z małżonką oraz Dyrektor Generalny LUW z małżonką na Gali Sportu Lubuskiego w zielonogórskiej Palmiarni.
Autor mw
Wojewoda Lubuski z małżonką na Gali Sportu Lubuskiego w zielonogórskiej Palmiarni. Po lewej stronie zasiada Grzegorz Widenka prezes Oddziału Gazety Lubuskiej.
Autor mw
Wojewoda Lubuski z małżonką oraz Dyrektor Generalny LUW z małżonką oraz prezes Oddziału Gazety Lubuskiej na Gali Sportu Lubuskiego w zielonogórskiej Palmiarni.

Kalendarium

Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc następny miesiąc
PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie