Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Galeria zdjęć

Wyszukiwanie galerii:

Krajowa Administracja Skarbowa świętuje

Autor mw
Wicewojewoda Lubuski gratuluje wyróżnionym pracownikom lubuskich służb celno-skarbowych na Wojewódzkich Obchodach Krajowej Administracji Skarbowej w Zielonej Górze.
Autor mw
Wicewojewoda Lubuski Wojciech Perczak. Obok po prawej stoją poseł RP Marek Ast i poseł RP Jacek Kurzepa. Po lewej bp senior Paweł Socha.
Autor mw
Wicewojewoda Lubuski odczytuje list Wojewody Lubuskiego z okazji Wojewódzkich Obchodów Krajowej Administracji Skarbowej w Zielonej Górze.
Autor mw
Wicewojewoda Lubuski przemawia na Wojewódzkich Obchodach Krajowej Administracji Skarbowej w Zielonej Górze. W tle stoją goście uroczystości.
Autor mw
Wicewojewoda Lubuski gratuluje fukncjonariuszom uhonorowanym z okazji Wojewódzkich Obchodów Krajowej Administracji Skarbowej w Zielonej Górze.
Autor mw
Wicewojewoda Lubuski wpisuje się do księgi pamiątkowej.
Autor mw
Przekazanie sztandaru przez Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Finansów Piotra Dziedzica dyrektorowi Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze Adamowi Andrzejewskiemu.
Autor mw
Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze przekazuje sztandar Krajowej Administracji Skarbowej lubuskim funkcjonariuszom.
Autor mw
Wicewojewoda Lubuski gratuluje pracownikom i fukncjonariuszom uhonorowanym z okazji Wojewódzkich Obchodów Krajowej Administracji Skarbowej w Zielonej Górze.
Autor mw
Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Finansów Piotr Dziedzic wita się z Wicewojewodą Lubuskim. Obok stoi poseł RP Marek Ast.
Autor mw
Funkcjonariusze i pracownicy lubuskich służb celno-skarbowych na Pl. Bohaterów w Zielonej Górze.
Autor mw
Wicewojewoda Lubuski przybija symboliczny gwóźdź do nowego sztandaru Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze. W dalszym planie goście ceremonii.

Kalendarium

Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc następny miesiąc
PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie