Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Galeria zdjęć

Wyszukiwanie galerii:

Nowoczesne karetki z rządowego programu

Autor ach
Minister Kraska podpisuje umowę na dofinansowanie zakupu nowej karetki do szpitala w Nowej Soli w obecności Wojewody lubuskiego i dyrektorki szpitala nowoslskiego.
Autor ach
Dyrektor szpitala nowosolskiego podpisuje umowę na dofinansowanie do nowej karetki z programu rządowego w obecności Sekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia Waldemara Kraski i Wojewody Lubuskiego Władysława Dajczaka.
Autor ach
Prezentacja czeku z rządowego programu wymiany ambulansów przez Sekretarza Stanu w Ministerstwie Zdrowia Waldemara Kraski, Wojewodę Lubuskiego Władysława Dajczaka i dyrektor nowosolskiego szpitala Bożenę Osińską.
Autor ach
Minister Kraska przemawia na uroczystości podpisania umowy na dofinansowanie zakupu nowej karetki do szpitala w Nowej Soli. Ministrowi towarzyszą Wojewoda Lubuski i dyrektor nowosolskiego szpitala.
Autor ach
Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak i Sekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia Waldemar Kraska.
Autor ach
Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak i Sekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia Waldemar Kraska oraz dyrektor szpitala w Nowej Soli Bożena Osińska.
Autor ach
Sekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia Waldemar Kraska w Żarach. Panu Ministrowi towarzyszą Wojewoda Lubuski, dyrektor 105. Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią w Żarach oraz dyrektor Lubuskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ.
Autor ach
Minister Kraska podpisuje umowę na dofinansowanie zakupu nowej karetki w Żarach. Ministrowi towarzyszą Wojewoda Lubuski i dyrektor 105. Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią w Żarach.
Autor ach
Dyrektor 105. Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią w Żarach Sławomir Gaik podpisuje umowę na dofinansowanie zakupu nowej karetki z rządowego programu, w obecności Ministra Kraski i dyrektora Lubuskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ.
Autor ach
Sekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia Waldemar Kraska w Żarach. Panu Ministrowi towarzyszą Wojewoda Lubuski i dyrektor 105. Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią w Żarach.
Autor ach
Sekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia Waldemar Kraska w Żarach. Panu Ministrowi towarzyszą po prawej Wojewoda Lubuski, po lewej dyrektor 105. Kresowego Szpitala Wojskowego z Przychodnią w Żarach, dyrektor Lubuskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ i lek. R

Kalendarium

Kalendarium wydarzeń
poprzedni miesiąc następny miesiąc
PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie