Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Opinie i Komentarze

Znaleziono 16 wiadomości.

"To od Was zależy przyszłość pokoleń..." (2014-10-14)

Szanowni Państwo, uczestniczycie w najpiękniejszym projekcie, jakim jest przygotowywanie dzieci i młodzieży do samodzielnego życia. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzę Wam dużo sił i wytrwałości. Wiem, że szkolna codzienność bywa trudna, tym bardziej dziękuję za codzienny trud.... Jerzy Ostrouch, Wojewoda Lubuski

Porozmawiajmy i zróbmy razem … (2013-12-16)

Rusza kolejna finansowa perspektywa Unii Europejskiej. To szansa dla wszystkich regionów. Także dla nas. Lecz musimy spojrzeć na Lubuskie inaczej.

Odszedł żołnierz, patriota, niezwykły Lubuszanin (2013-12-11)

Odszedł żołnierz, patriota, niezwykły człowiek. Józef Kowalski był szczególnym Lubuszaninem, Jego odejście poruszyło setki serc…

25 listopada – Międzynarodowym Dniem Eliminacji Przemocy wobec Kobiet (2013-11-24)

17 grudnia 1999 roku Organizacja Narodów Zjednoczonych wyznaczyła dzień 25 listopada na datę obchodów Międzynarodowego Dnia Eliminacji Przemocy wobec Kobiet.

Życzenia Wojewody Lubuskiego dla pracowników pomocy społecznej (2013-11-21)

Dzień Pracownika Socjalnego jest świętem wszystkich osób pracujących w pomocy społecznej, niezależnie od miejsca zatrudnienia i zajmowanego stanowiska. Wszystkim, którzy pracują na rzecz drugiego człowieka życzę aby nigdy nie zabrakło Wam sił i motywacji do dalszych działań. Życzę również wielu sukcesów w karierze zawodowej i w życiu prywatnym.

To był wyjątkowy dzień. Dziękuję! (2013-11-12)

Chcę podziękować wszystkim, którzy w całym województwie w różny sposób zaznaczyli, iż 11 listopada powinien być dniem radosnym i wyjątkowym dla każdego Polaka.

Radość z niepodległości (2013-11-10)

Z wielką radością i zainteresowaniem uczestniczyłem dzisiaj w historycznej rekonstrukcji odbicia więźniów z katowni Urzędu Bezpieczeństwa co stanowiło jedną z propozycji Tygodnia Patriotycznego obchodzonego z okazji 11 Listopada, naszego Narodowego Święta Niepodległości.

Nowa historia naszego regionu ma 15 lat (2013-10-20)

Województwo Lubuskie rodziło się 15 lat temu w bólu. Projekt rządowy podziału administracyjnego państwa go nie przewidywał. Za powstaniem województw, których pierwotnie spodziewano się utworzyć 8-12, miały przemawiać: duża powierzchnia, zwartość i prężność gospodarcza, liderujące duże aglomeracje miejskie, czy też silne ośrodki naukowe. Wydawało się, że nie ma szans lub są one niewielkie.

Jedna, czy kilka ścieżek lubuskich wyższych uczelni? (2013-10-09)

Z ogromnym zainteresowaniem i uwagą obserwuję kontakty nawiązywane pomiędzy Uniwersytetem Zielonogórskim, a Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Gorzowie Wlkp. Cieszy deklaracja wsparcia idei utworzenia Akademii Gorzowskiej przez władze uniwersytetu.

Czytam i dziękuję (2013-09-25)

Aż 90% lubuskich bibliotek z małych miejscowości uczestniczy w Programie Rozwoju Bibliotek. Niezmiernie cieszy mnie ten rekordowy wynik. Tylko w naszym województwie i warmińsko-mazurskim odnotowano tak wysoką frekwencję.

Kalendarium

PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie