Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Wydarzenia

„SpoKREWnieni służbą” (2017-03-20)

 

42 osoby wzięły udział w akcji krwiodawstwa „SpoKREWnieni służbą”, która odbyła się dzisiaj przed Lubuskim Urzędem Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp. Mieszkańcy, urzędnicy oraz żołnierze aktywnie wsparli inicjatywę Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak przyłączył się do akcji honorowego oddawania krwi pod hasłem „SpoKREWnieni służbą”, której organizatorem jest Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Dzisiaj przed Lubuskim Urzędem Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp. do godz. 13.00 można było wziąć udział w akcji honorowego oddawania krwi. W zbiórce krwi wzięli udział mieszkańcy, urzędnicy oraz żołnierze z jednostki wojskowej z Międzyrzecza. Łącznie w akcji krwiodawstwa uczestniczyły 42 osoby. Zebrano 15 litrów 750 ml krwi.

 „SpoKREWnieni służbą”

Ogólnopolska zbiórka krwi „SpoKREWnieni służbą” odbywa się pod patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Błaszczaka na terenie całej Polski. Akcja została zainaugurowana 1 marca w Narodowym Dniu Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Do tej pory zebrano już ponad 994 litry krwi.

 

jk

wszystkie

drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Stronę redagował: Jolanta Krynicka 2017-04-06 08:47:25
na górę strony wstecz

Kalendarium

PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie