Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Wydarzenia

Podziękowania dla strażaków (2017-07-07)

 

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak wziął udział w spotkaniu z lubuskimi strażakami. Jego celem było złożenie podziękowań za bohaterską postawę i ofiarną pracę przy gaszeniu pożaru gorzowskiej Katedry. 

Wojewoda Lubuski spotkał się ze strażakami w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej PSP nr 1 w Gorzowie Wielkopolskim by jeszcze raz osobiście podziękować za ich pracę:

- Staję przed wami jako przedstawiciel Rządu RP i pani premier Beaty Szydło. Staję i chylę czoła. Przekazuję wyrazy wielkiego szacunku i wielkie podziękowania. To co zrobiliście podczas tragicznej nocy, gdy paliła się Katedra, to przejaw wielkiego profesjonalizmu, poświęcenia i heroizmu. Gratuluję i mam nadzieję, że będziecie dalej doskonalić swoje umiejętności. Lubuszanie mogą spokojnie zasypiać w nocy, ponieważ mogą być pewni, że gdy stanie się coś złego, to ludzie z wielkim profesjonalizmem, oddaniem i zaangażowaniem będą ratowali ich życie. Zarówno strażacy zawodowi jak i ochotnicy – jeszcze raz dziękuję wam za pomoc!

W czasie spotkania wojewoda Władysław Dajczak wręczył wyróżnionym strażakom listy gratulacyjne od Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusza Błaszczaka. Jednocześnie podkreślił, że wszystkie służby, które są odpowiedzialne za bezpieczeństwo i porządek w województwie działały perfekcyjnie, w tym trudnym dla miasta dniu.  

Pożar gorzowskiej Katedry wybuchł w sobotę 1 lipca. Jego gaszenie trwało 20 godzin i wymagało nieustannej pracy wielu zastępów straży pożarnej.

 

kw

Powiązana galeria zdjęć:

  • Wszystkie galerie:

Podziękowania dla strażaków!

kw
Podziękowania dla strażaków
kw
Podziękowania dla strażaków
kw
Podziękowania dla strażaków
kw
Podziękowania dla strażaków
kw
Podziękowania dla strażaków
kw
Podziękowania dla strażaków

wszystkie

drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Stronę redagował: Katarzyna Wojciechowska 2017-07-25 07:39:19
na górę strony wstecz

Kalendarium

PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie