Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Wydarzenia

O bezpiecznym wypoczynku dzieci i młodzieży (2017-08-12)

 

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak zwołał nadzwyczajne posiedzenie Wojewódzkiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego. Wojewoda wspólnie z przedstawicielami służb mundurowych oraz Kuratorium Oświaty omówili sytuację związaną z bezpieczeństwem dzieci i młodzieży przebywających na wypoczynku,  w szczególności organizowanych w miejscach na otwartej przestrzeni i przez to narażonych na działanie czynników atmosferycznych.

Głównym celem posiedzenia była analiza informacji, które przedstawili przedstawiciele Kuratorium Oświaty, o wszystkich formach wypoczynku w województwie lubuskim i miejscach ich organizacji. Podczas narady wojewoda wysłuchał również informacji przedstawionych przez Policję oraz Straż Pożarną.

Ustalono, że jeszcze w dniu dzisiejszym przedstawiciele Kuratorium Oświaty i służb mundurowych będą rozmawiali z organizatorami wypoczynków o których była mowa na posiedzeniu. Jutro również zostaną zwizytowane te miejsca, które są szczególnie narażone w przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków atmosferycznych.

jk

wszystkie

drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Stronę redagował: Jolanta Krynicka 2017-08-12 19:01:29
na górę strony wstecz

Kalendarium

PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie