Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Wydarzenia

Leczenie Hani Fijak (2018-01-12)

 

 

Rodzina Państwa Fijaków serdecznie podziękowała wszystkim osobom, które zaangażowały się w pomoc ich córce.

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak spotkał się z rodziną Fijaków, którzy na okres świąteczno-noworoczny wrócili z Wiednia, gdzie odbywa się leczenie Hani – ich najmłodszej córki. Dziewczynka nie uczestniczyła w spotkaniu z racji na obniżoną odporność organizmu. 

- Cieszę się, że mogę gościć rodziców naszej Hani, której wszyscy mocno kibicujemy. Jestem szczęśliwy, ponieważ walka z jej chorobą, choć nietypową, daje nadzieję na wyleczenie – mówił Wojewoda Lubuski, który w dalszym ciągu deklaruje pomoc rodzicom Hani.

- W porozumieniu z konsulem w Wiedniu pomogliśmy w pierwszych dniach i będziemy pomagać dalej, jeśli tylko rodzice Hani zwrócą się do nas. Również Fundacja KGHM Polska Miedź, do której zwróciłem się o pomoc, odezwała się do rodziny Fijaków i pierwsze pieniądze zostaną niedługo przekazane – podkreślał Wojewoda Władysław Dajczak. 

Informacja o chorobie Hani wywołała spektakularny zryw w mediach społecznościowych: - Zebrano dużą kwotę w bardzo krótkim czasie.  Trzeba podkreślić, że to ogromny sukces wielu ludzi z całej Polski – dodał Wojewoda Lubuski.

Konto Hani w fundacji jest dalej otwarte i można wpłacać na nie pieniądze. Kwota na następny rok leczenia dziewczynki jest już prawie zebrana. Hania przeszła do tej pory dwie operacje, radioterapię i chemię.

Rodzina Państwa Fijaków serdecznie podziękowała wszystkim osobom, które zaangażowały się w pomoc ich córce. Do Austrii, na dalsze leczenie, wracają za tydzień.

 

 

kw

Powiązana galeria zdjęć:

  • Wszystkie galerie:

Leczenie Hani Fijak

kw
Leczenie Hani Fijak
kw
Leczenie Hani Fijak
kw
Leczenie Hani Fijak

wszystkie

drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Stronę redagował: Katarzyna Wojciechowska 2018-01-23 09:44:42
na górę strony wstecz

Kalendarium

PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie