Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Wydarzenia

Gaudeamus igitur! (2017-07-07)

 

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak wziął udział w absolutoriach odbywających się na gorzowskich uczelniach. Studenci Akademii im. Jakuba z Paradyża i Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej odebrali dyplomy i wyróżnienia.

- Dzisiejszy dzień jest szczególny dla absolwentów. To również ogromne święto Akademii. Obecni absolwenci to szczególny rocznik, ponieważ rozpoczynali studia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej, a kończą Akademię im. Jakuba z Paradyża
w Gorzowie Wlkp. Dzisiejsi bohaterowie są rocznikiem, który te zmiany obserwował, na co dzień i brał w nich czynny udział – podkreślał wojewoda Władysław Dajczak w przemówieniu skierowanym do studentów i kadry Akademii.

Podczas rozdania dyplomów Zamiejscowego Wydziału Kultury Fizycznej Wojewoda Lubuski zwracał uwagę na aktywność ośrodka:

- Dziś kończy się kolejny rok akademicki. Czas wytężonej pracy studentów i nauczycieli akademickich dobiega końca. Był to dla Państwa czas wytężonej pracy, ale i czas osiąganych sukcesów i wyróżnień. Pragnę podziękować Państwu za całoroczną wytężoną i rzetelną pracę, za wiele ciekawych inicjatyw naukowych, badawczych oraz za twórczą aktywność.

Uroczyste wręczenia dyplomów zostały zakończone odśpiewaniem pieśni studenckiej „Gaudeamus igitur”, której tytuł oznacza „Radujmy się więc”.

 

kw

Powiązana galeria zdjęć:

  • Wszystkie galerie:

Gaudeamus igitur!

jk
Gaudeamus igitur!
jk
Gaudeamus igitur!
jk
Gaudeamus igitur!
jk
Gaudeamus igitur!

wszystkie

drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Stronę redagował: Jolanta Krynicka 2017-07-17 13:40:06
na górę strony wstecz

Kalendarium

PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie