Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Wydarzenia

Dotacje na ochronę lubuskich zabytków (2017-06-08)

 

Wojewoda Władysław Dajczak zaakceptował podział środków na renowacje lubuskich zabytków w ramach dotacji celowych na 2017 rok. Wsparciem zostało objętych 27 obiektów.

Lubuski Wojewódzki Konserwator Zabytków  Barbara Bielinis-Kopeć przeznaczyła w tym roku blisko 400 tys. zł na ochronę i konserwację zabytków, przeznaczonych do realizacji w ramach dotacji celowych na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytkach na rok 2017 r.

Umowy zawarto w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp. Podpisała je Lubuski Wojewódzki Konserwator Zabytków oraz przedstawiciele gmin i parafii w województwie.

Największe wsparcie w wysokości 45 000 zł otrzymało Zielonogórsko-Gorzowskie Wyższe Seminarium Duchowne w Gościkowie-Paradyżu na ostatni etap prac konserwatorskich i restauratorskich przy barokowym ołtarzu głównym w kościele pw. św. Marcina z Tours i Wniebowzięcia NMP w Gościkowie – Paradyżu.

Poniżej publikujemy podział środków budżetowych, ujętych w Dziale 921, Rozdział 92120 – Ochrona i konserwacja zabytków do realizacji w ramach dotacji celowych na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytkach w roku 2017.

 

jk

  Nazwa pliku Data publikacji Rozmiar Pobierz
Kategoria: Powiązane pliki [ 1 ]
Podział środków Podział środków 2017-06-08 12:34
Jolanta Krynicka
813.9KB Podział środków pobierz

wszystkie

drukujDrukuj poleć znajomemuPoleć znajomemu zapisz jako pdfZapisz jako PDF
Stronę redagował: Jolanta Krynicka 2017-06-23 08:37:18
na górę strony wstecz

Kalendarium

PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie