Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Wydarzenia

Znaleziono 5754 wiadomości.

Stanowisko Wojewody Lubuskiego w sprawie sytuacji w Zespole Szkół w Lubieszowie (2017-03-23)

Stanowisko w imieniu wojewody przedstawiła Dyrektor Wydziału Nadzoru i Kontroli Teresa Kaczmarek oraz Lubuski Kurator Oświaty Ewa Rawa.

Ostatnie pożegnanie (2017-03-22)

Dzisiaj w Żaganiu odbyło się ostatnie pożegnanie Komendanta Komisariatu w Szprotawie młodszego inspektora Piotra Tomkiewicza.

Kondolencje (2017-03-22)

Wyrazy głębokiego żalu i współczucia oraz szczere słowa wsparcia i otuchy dla rodziny i bliskich z powodu śmierci podinsp. Piotra Tomkiewicza, Komendanta Komisariatu Policji w Szprotawie.

„STOP pożarom traw” (2017-03-21)

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak oraz Lubuski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Sławomir Klusek zainaugurowali kampanię społeczną „STOP pożarom traw”. Podczas konferencji prasowej, która odbyła się w siedzibie KW PSP w Gorzowie Wlkp. podsumowano również kampanię „Czad i ogień. Obudź czujność”.

List minister Elżbiety Rafalskiej do pracowników pomocy i integracji społecznej (2017-03-21)

21 marca 2017 roku to szczególny dzień dla pracowników pomocy i integracji społecznej – pisze Pani Elżbieta Rafalska, Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

„SpoKREWnieni służbą” (2017-03-20)

42 osoby wzięły udział w akcji krwiodawstwa „SpoKREWnieni służbą”, która odbyła się dzisiaj przed Lubuskim Urzędem Wojewódzkim w Gorzowie Wlkp. Mieszkańcy, urzędnicy oraz żołnierze aktywnie wsparli inicjatywę Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji.

IOWISZ – nowoczesny instrument (2017-03-20)

Wiceminister Zdrowia Krzysztof Łanda wraz z Wojewodą Lubuskim Władysławem Dajczakiem zachęcili podmioty lecznicze do zastosowania narzędzia Instrumentu Oceny Wniosków Inwestycyjnych w Sektorze Zdrowia (IOWISZ).

O Akademii podczas sesji Rady Miasta (2017-03-20)

Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska wspólnie z Wojewodą Lubuskim Władysławem Dajczakiem uczestniczyli w sesji Rady Miasta Gorzowa Wlkp.

Ogólnopolskie badanie liczby osób bezdomnych – podsumowanie - województwo lubuskie. (2017-03-17)

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem danych z województwa lubuskiego dot. ogólnopolskiego badania liczby osób bezdomnych

Umowy na nowe drogi podpisane (2017-03-17)

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak wraz z przedstawicielami jednostek samorządu terytorialnego podpisał umowy w ramach „Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019”. Dofinansowanie w 2017 roku otrzyma 11 powiatów i 12 gmin województwa lubuskiego.

Kalendarium

PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie