Klawisze Dostępu

Klawisze Dostępności

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

Księga Identyfikacji Wizualnej
Facebook

Wydarzenia

Znaleziono 5712 wiadomości.

Podniesienie jakości i standardu życia naszych rodzin (2017-02-20)

Minister Rodziny Pracy i Polityki Społecznej Elżbieta Rafalska wspólnie z Wojewodą Lubuskim Władysławem Dajczakiem podsumowała realizację Programu Rodzina 500+ w woj. lubuskim oraz wpływ programu na inne systemy.

Kondolencje (2017-02-20)

Wyrazy głębokiego żalu i współczucia oraz szczere słowa wsparcia i otuchy dla rodziny i bliskich z powodu śmierci płk Jana Kudły, Sybiraka, żołnierza armii gen Andersa i gen Maczka, jednego z dowódców tajnej organizacji antykomunistycznej „Wolość i Niezawisłość”, Żołnierza Wyklętego, bohatera. Złożył Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak.

Dom dla każdego -Lubuski Nazaret (2017-02-19)

Pod nazwą Lubuski Nazaret funkcjonować będzie nowo otwarty Diecezjalny Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy w Kęszycy Leśnej koło Międzyrzecza. Wczoraj uroczyście otwarto oraz poświęcono inwestycję, która ma służyć lubuskim rodzinom.

Gen. dyw. Jarosław Mika nowym Dowódcą Generalnym! (2017-02-17)

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak wziął udział w przekazaniu obowiązków Dowódcy 11. Lubuskiej Dywizji Kawalerii Pancernej w Żaganiu. Generał Dywizji Jarosław Mika 8 lutego został mianowany Dowódcą Generalnym Rodzajów Sił Zbrojnych.

Wsparcie dla Lubuskiej Policji (2017-02-16)

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak przekazał lubuskim policjantom kamizelki odblaskowe oraz zestaw narkotestów. Sprzęt, który trafił do policji, wpłynie na zwiększenie bezpieczeństwa mieszkańców w regionie.

Wizyta w Warszawie (2017-02-15)

Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak wziął udział w zorganizowanej w Ministerstwie Rodziny Pracy i Polityki Społecznej debacie „Sytuacja osób starszych w Polsce”, której przewodniczyła Minister Elżbieta Rafalska. Wojewoda podczas wizyty w Warszawie spotkał się również z Ministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi Krzysztofem Jurgielem.

Procedury przy zatrudnianiu cudzoziemców (2017-02-15)

W Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim odbyło się spotkanie dotyczące procedur w zakresie zatrudniania cudzoziemców. W rozmowach uczestniczył Dyrektor Generalny LUW Roman Sondej, Prezydent Miasta Gorzowa Wlkp. Jacek Wójcicki oraz przedstawiciele przedsiębiorców.

77. rocznica masowej deportacji Polaków na Sybir (2017-02-14)

Pod pomnikiem Ofiar Stalinizmu w Gorzowie Wlkp. upamiętniono 77. rocznicę pierwszej sowieckiej masowej deportacji Polaków na Sybir. Wojewoda Lubuski Władysław Dajczak złożył hołd wszystkim poległym na Wschodzie.

Readaptacja osób skazanych (2017-02-13)

Społeczna readaptacja i pomoc osobom skazanym i ich rodzinom w województwie lubuskim były tematem konferencji, która odbyła się w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim.

Nie blokuj kolejki po życie - spotkanie w CPR w Poznaniu (2017-02-13)

W Poznaniu odbyły się uroczystości związane z obchodami Europejskiego Dnia Numeru Alarmowego 112. Wiceminister Tomasz Zdzikot złożył gratulacje dla zespołu CPR w Gorzowie Wlkp.

Kalendarium

PnWtŚrCzPtSbN
Zapowiedzi wydarzeń Dodaj wydarzenie